Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín#Neriešime

🔥 PRODostupný

Igor Schwarcz

obchodný a marketingový stratég

Skill: Senior

Hodinovka: 5070

Non-TechAccount ManagementCustomer SupportE-mail MarketingConsultingProject ManagementStrategyB2B MarketingFacebook Business ManagerGoogle Search ConsoleLinkbuildingMediaPREventGoogle AnalyticsMarket Research/AnalysisGoogle Tag ManagerMicrosoft ExcelSEOContent MarketingGoogle Data StudioMarketing ManagementPPCSocial MediaData AnalystHRBusiness DevelopmentLeadership/ManagementCopywritingIdeamakingVideo EditingArt DirectionCreative DirectionPhoto/VideoAudioFilmRedactor

MURPLE pomáha spoločnostiam, už viac ako 20 rokov, prepájať obchodné a marketingové procesy a vytvárať pre nich obchodné a marketingové stratégie na mieru. Prinášať do firiem „nový vietor“, moderné nástroje a ich následnú implementáciu výrazne napomáha k zlepšeniu obchodnej obratnosti a kondície.

Cieľom je pomôcť firmám napredovať. Pomocou hĺbkového auditu zistíme, čo pre vašu spoločnosť v obchode funguje a čo nie. Objavíme problematické miesta obchodných procesov a pomôžeme vám návrhom efektívnych riešení a aplikáciou nástrojov pre optimálne zlepšenie obchodnej kondície.

Okrem toho organizujeme pre spoločnosti eventy a podujatia, ktoré sú prepracované aj z hľadiska dosahovania obchodných a marketingových cieľov. Dôležité je, ako presne osloviť správnu cieľovú skupinu. Venujeme sa aj FOTO a VIDEO produkcii a tvorbe webových stránok, všetko s pohľadom cez „okuliare“ marketingovej a obchodnej stratégie a cieľov. Neváhajte si rezervovať termín na konzultáciu, prvá je zdarma.

Portfólio

Všetky informácie nájdete na stránke www.murple.sk.

Igor Schwarcz 🔥 PRO freelancer!

Prejdi na PRO a získaj viac! Čerpaj z benefitov ktoré ťa dostanú do popredia.
Zobraz viac info

Navrch stránky To top