Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Marián Goldschmied

Grafik/Video editor

Hodinovka: 415

Úroveň: Mid ⭐️⭐️

Registrovaný: 28.08.2022

DizajnériGraphic DesignDTPVideo EditingPhoto/VideoEnglishCustomer Support

Moje meno je Marián

som grafik z každého rožka troška ako sa hovorí. Rád sa učím nové veci pri projektoch ktoré neskôr aplikujem aj na iné projekty. Dá sa povedať že najviac sa venujem úprave a retušu no momentálne strihám videa, podcasty alebo aj kontent na socials ako TikTok/IG reels/YT shorts. Mám skúsenosti v online aj offline, nejaký ten merch dizajn. Skrátka tak ako som vravel odvšade niečo. Snažím sa prispôsobiť požiadavkám a doplniť si to čo chýba v danom momente. Mimo iné mám skúsenosti so zákazníkmi keďže všade kde som pracoval som mal osobný ale aj online styk s klientami napr. Metro, Faxcopy a najnovšie pre Dyson ako customer care specialist kde sa dáva najväčší dôraz na spokojnosť zákazníka.

Momentálne som hlavne freelancer pre Detaility.com kde pracujem na rôznych projektoch či už video, online, offline proste práce pre klientov ktoré sú sprostredkované mne.

Povedal by som o sebe že som perfekcionista ale rád sa poradím s inými a získam ich pohľad na vec. Dodržujem deadlines a stojím si za svojím názorom a prácou ktorú si viem patrične obhájiť.

Som z Bratislavy takže viem dochádzať do office ale viem si predstaviť aj pracovať remote. Hľadám full time job ako Junior/Mid podľa skúseností a ponuky.

Vzdelanie

Absolvent strednej odbornej školy polygrafickej v odbore grafik digitálnych médii.

Portfólio

https://www.marian-goldschmied.com/

Ocenenia, certifikáty

Vybrané otázky z MS OFFICE - technika administratívy
Logistika a skladové hospodárstvo
Inkluzívne vzdelávanie