Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník🔥PRO

Dostupný

Maximilián Janík

Fotograf/videograf

Hodinovka: 50200

Úroveň: Senior ⭐️⭐️⭐️

Registrovaný: 22.09.2022

KreatívciEnglishGermanGraphic DesignPhoto/VideoVideo Editing

Niečo o mne
👉 Pochádzam z Bratislavy a okrem fotografovania a tvorby video-reklám momentálne pracujem v zahraničnej marketingovej agentúre.

👉 Fotografia a videografia boli vždy moja vášeň a vždy som smeroval ku kreatíve.

👉 Som organizovaný, nemám rád chaos a neporiadok a snažím sa hľadať spôsoby ako zjednodušiť procesy.

👉 Milujem výzvy, a založenie si našej malej produkcie medzi takéto výzvy určite patrí.

👉 Ak potrebujete spoľahlivého partnera v oblasti fotografie alebo videotvorby, som Váš človek.

Pracovné skúsenosti
👉 Mám už viac ako 10 rokov skúseností s prácou v korporátoch v rôznych oblastiach od manažmentu logistiky, cez obchodné oddelenie, marketingové oddelenie až po oddelenie dizajnu.

👉 Celý čas som sa venoval malým aj veľkým klientom a preto perfektne rozumiem ich potrebám, najmä tým, ktoré majú zabezpečiť ich rast a zvýšiť predaj. Toto aplikujem pri mojej kreatívnej tvorbe a tým vytváram videá a fotografie nadštandardnej kvality, ktoré sú vždy perfektným doplnením dobre zacielenej reklamy.

👉 Pracujem spolu s ďaľším kretívcom a marketingovým špecialistom v našom malom štúdiu, kde hľadáme to najlepšie riešenie pre Vaše potreby reklamy a kreatívnej tvorby.

Vzdelanie

👉 Ekonomická univerzita v Bratislave - Fakulta aplikovaných jazykov
👉 Anglický jazyk - C2
👉 Nemecký jazyk - C1

Portfólio

👉 Nie je to síce moje skutočné portfólio ako také (žiaľ zatiaľ ho nikde ucelené a zverejnené nemám), no najlepšie nájdete moju tvorbu na Instagrame a na Youtube. Väčšina portfólia žiaľ nemôže byť zverejnená kvôli súhlasom o nezverjňovaní, no to čo môžem je tam.
https://www.instagram.com/sserpenss.creative/
https://www.youtube.com/c/SserpensS

👉 Natáčal som už videá a reklamy pre e-shopy, športové kluby a obchodné reťazce. Medzi videá zahŕňam aj produktové videá.
Zároveň sa venujem profesionálnej fotografii, od štúdiovej portrétnej fotografie, cez fotografie v exteriéri, korporátnu fotografiu, až po produktovú fotografiu.
Stačí mi napísať a určite nájdeme riešenie pre Vaše potreby.

Ocenenia, certifikáty

👉 Som členom Nikon Professional Services, ktoré je uďeľované len fotografom s profesionálnym zameraním, vybavením a dlhoročnou praxou.

Navrch stránky To top