Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Kristina Cerovská

Grafický dizajn/ web dizajn/ vizuálna identita/ ilustrácie

Hodinovka: 1422

Úroveň: Mid ⭐️⭐️

Registrovaný: 08.04.2024

DizajnériBrand DesignGraphic DesignInterior DesignDTPIllustrationWeb DesignDigital Product DesignCopywritingIdeamakingVideo EditingArt DirectionCreative DirectionE-mail MarketingFacebook Business ManagerGoogle Search ConsoleSocial MediaOffice Manager/AssistantCustomer SupportEnglishMicrosoft Excel

Zdravím Ťa :) Ja som Kristína.

Narodila som sa s kreatívnou mysľou, láskavým srdcom a šikovnými rukami.

Moje cesty životom ma zaviedli všelikade, až kým som pred dvomi rokmi nestúpila na chodníček tvorenia grafiky a webu, pre jednu špeciálnu osobu a jej veľký projekt. Vďačím jej za veľa :).

Postupne začalo projektov a spoluprác pribúdať a moje obzory sa rozširovať. A úprimne, myslím, že každý deň sa naučím nejaké nové skills :D.

Aktuálne sa špecializujem na 2D dizajn.

Vytváram

  • vizuálne identity značiek
  • bannery pre webové stránky a sociálne siete,
  • samozrejme aj DTP veci, od vizitiek, cez plagátiky až po bilboardy.

Okrem toho vytváram a editujem

  • digitálne produkty ako e-booky, či plannery alebo rôzne pdf-ká či ditaktické pomôcky podľa predstáv klienta/klientky.

Zároveň s veľkou radosťou vytváram

  • weby, ktoré spoločne doladíme až k tvojej spokojnosti. Mojou obľúbenou platformou na tvorbu webu je Mioweb a tiež veľmi známy publikačný nástroj Wordpress.

Mám skúsenosti aj

  • s e-mail marketingom,
  • social media a content marketingom.

Pracujem s aplikáciami ako

  • Smartemailing,
  • Kros fakturácia
  • či Fapi.

Vzdelanie

Začalo to ZUŠkou :D a následne som vyštudovala interiérový dizajn na Strednej odbornej škole drevárskej vo Zvolene. Počas svojho štúdia som sa skamarátila s Photoshopom a princípmi dizajnu a základy fotografie.To boli také prvé semienka, o ktorých som vlastne ani netušila že ich vedome zasievam pre svoju neskoršiu tvorbu. Po strednej škole som sa snažila dostať na VŠVU na maľbu a rok na to na AKU tiež na maľbu. Zrejme to ale nebola moja cesta :). A tak dnes miesto štetca maľujem miškou alebou grafickým perom :D.

Portfólio

Už vyššie som spomínala, že ma na túto cestu priviedla jedna špeciálna osoba, ktorá ma pozvala k editovaniu jedného e-booku a jeho spracovania do pdf-ka. Potom sme spoločne vytvorili web a následne online kurz s mnooožstvom materiálov. Postupne sa pridávali ďalšie spolupráce aj menšie projekty. Aktuálne si tvorím aj svoj vlastný web.

Moje aktuálne porfólio si môžete prezrieť tu: https://drive.google.com/drive/folders/1KzMXgDbo4M3kw6EJGunnWyILV8ZuI6vq?usp=sharing