Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Jakub Suchár

WordPress developer

Hodinovka: 812

Úroveň: Mid ⭐️⭐️

Registrovaný: 04.08.2021

Developeri
JavaScriptPHPWooCommerceWordPressFrontendBackendWeb DesignEnglishUI...
JavaScriptPHPWooCommerceWordPressFrontendBackendWeb DesignEnglishUIUX

V dnešnej dobe je nesmierne dôležité, akým spôsobom zobrazujete svoju spoločnosť v online priestore. Bez vhodnej webovej stránky, ktorá by stručne a vizuálne zaujímavo zobrazila váš obsah je veľmi náročné dosiahnuť úspech. Ak chcete vytvoriť web svojich snov, som tu na to, aby som vám pomohol!

Posledné štyri roky som pracoval vo webdizajne. Počas tejto doby som spolupracoval s rôznymi klientmi. Od nových spoločností, ktoré potrebovali vytvoriť svoju online identitu po veľkých zamestnávateľov, ktorí kvôli svojej chabej online prítomnosti nedokázali upútať rastúci záujem verejnosti. Vďaka tomu mám skúsenosti s navrhovaním novej online identity od samotného začiatku aj s redizajnom existujúcich webových stránok do moderného, ​​elegantného a responzívneho dizajnu.

Taktiež mám skúsenosti so školením klientov v tom, ako udržiavať zdravie a spravovať obsah na svojich stránkach. Mám skúsenosti so školením ľudí vo veku od 25 do 60 rokov, takže som si istý, že vás môžem naučiť, ako spravovať vlastnú webovú stránku.

Ak ste si prečítali celý tento popis, ďakujem Vám a dúfam, že sa na mňa obrátite, aby sme váš projekt mohli zrealizovať!

Vzdelanie

SSOŠ Poprad, Odbor informaćné a digitálne technológie

Portfólio

https://jsuchar.tech
https://eszu.sk/
https://poliklinikaszu.sk/
https://doktorolej.sk/
https://web.nlcsk.org/
Spolupráca na https://fzszu.sk/

Ocenenia, certifikáty

Anglický jazyk - IELTS C2
Cisco CCNA 1 - CCNA 4