Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník🔥PRO

Nedostupný

Matúš Grúlik

Front-end react developer

Hodinovka: 1015

Úroveň: Junior ⭐️

Registrovaný: 04.09.2022

DeveloperiEnglishJavaScriptReactUIWeb DesignTypescriptFrontend

Som mladý, komunikatívny a hlavne plný nadšenia pre programovanie. Front-end sa pre mňa stal vášňou a nie prácou. Chcem sa učiť a napredovať raketovou rýchlosťou vo svojich vedomostiach. Neskôr by som určite chcel zavítať aj do vôd back-endu a naučiť sa napríklad node.js. Hľadám firmu, ktorá by mi dala príležitosť ukázať čo vo mne je a určite to daná firma neoľutuje.

Vzdelanie

Dokončil som s maturitou Obchodnú akadémiu M. Hodžu v Trenčíne. Môj pôvodný výber bola stredná škola v Bratislave s IT zameraním (na meno si už bohužiaľ nespomeniem), no nebola mi dopriata z rodinných dôvodov (rodičia boli proti). No napriek tomu ma IT znova zľákalo a preto som sa začal o programovanie zaujímať ako samouk. Spravil som si Webrebel kurz, ktorý obsahoval HTML, CSS, responzívny dizajn a JavaScript. Následne som nastúpil na Trainee program do SmartBrains, kde som sa naučil ako vyvíjať pomocou ReactJS. Momentálne hľadám svoj prvý komerčný projekt.

Portfólio

Pri spomínanom Trainee programe v SmartBrains som počas tohto programu vytvoril stránku, ktorá obsahuje viac aplikácií. Každá z týchto appiek bola jedna samostatná úloha a na konci kurzu z nich vznikla jedna single page app.
Odkaz na appku: https://ita-matus-grulik.vercel.app/home-page

Navrch stránky To top