Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Terézia Zelmanová

Kreatívny marketér

Hodinovka: 115

Úroveň: Junior ⭐️

Registrovaný: 15.11.2023

KreatívciCopywritingCreative DirectionEnglishEventFacebook Business ManagerGraphic DesignIdeamakingMicrosoft ExcelSocial MediaUkraine positive 🇺🇦Video EditingRedactor

Ahoj, moje meno je Tereza ale prezývajú ma Divožienka. Som prirodzený a autentický človek, mám ohromne veľa nápadov, ktoré mi chodia z čista jasna. Občas mi chýba team, s ktorým by som to všetko riešila (tak ako TEAM Paľa Haberu).

Inak rada píšem rôzne články a organizujem rôzne eventy či projekty, komunikujem so všakovakými ľuďmi a pohybujem sa v dynamickom prostredí. Som stresu odolný tvor ale tak, každého to občas pochytí. Zároveň ma baví rozprávanie do mikrofónu alebo na kameru, ani moderovaním nepohrdnem. :)

Inak rada cestujem a teším sa zo života, a halven z prírody, ktorú mám skutočne rada.

Vzdelanie

Ešte stále ma vyučujú na Prírodovedeckej fakulte Univerzity Komenského, za ekologičku. Fascinuje ma všetko o prírode, udržateľnosť a hlavne jej ochrana aj popularizácia, ktorej sa venujem v super projekte Rekordy.

Portfólio

Venujem sa študentskému spolku, ktorý som založila, volá sa PrifUK Sustainability. Organizujeme eventy, vybavujeme sponzorov, posúvame úroveň fakulty do levelov, kde nie je radno chodiť ľuďom s výškovou chorobou. Každopádne, určite je to jeden z projektov, ktorý mi dal veľa skúseností o tom ako komunikovať s teamom ľudí, ako vedieť vybaviť veci s vedením alebo ako sa nájsť keď všetci hovoria "tudy cesta nevede".

Ďalšiemu projektu, ktorému sa venujem, sú Rekordy Slovenska. Hlavne vybavujem rôzne sponzoringy a komunikáciu s rôznymi vonkajšími vzťahmi, zároveň z časti tvorím sociálne siete. Píšem aktívne články na blog, čo je srdcovka. Chystáme sa tento projekt posunúť na úplne novú úroveň, kde pracuje môj ideamaking, čiže šup šup, tu môžeš sledovať našu stránku a blog, zároveň všetky novinky! https://rekordyslovenska.sk

Ocenenia, certifikáty

Zatiaľ sa ešte venujem škole tak ak sa počíta aj červený diplom ako certifikát!😂