Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Ing. Michal Šebesta

Web developer - custom Wordpress tém

Hodinovka: 2025

Úroveň: Mid ⭐️⭐️

Registrovaný: 13.09.2023

DeveloperiBackendFrontendJavaScriptPHPWordPressEnglish

Ahojte, volám sa Michal a mám 28 rokov. Som webdeveloper, ktorý sa špecializuje hlavne na weby fungujúce na Wordpresse. Najradšej si robím celý web sám ako aj frontend alebo backend. Najčastejšie vytváram custom témy priamo podľa dizajnu, čo vytvorí dizajnér. Moja hlavná práca je v digitálnej agentúre Seduco, avšak niekedy sa mi naskytne voľný čas, kedy by som rád zobral aj inú prácu, preto som sa sem aj registroval.

Pri práci používam najčastejšie HTML, SCSS, PHP, ACF. Nerobí mi problém vytvoriť aj náročnejšiu programátorskú logiku na mieru. Mám skúsenosti už aj s Elementorom a rôznymi témami, avšak najviac ma baví custom development od 0, kde sa klientovi vytvorí celá vizuálna identita a dizajnér pripraví všetko namieru ako fonty, farby, iconky a podobne.

V prípade, že som vás zaujal, prosím napíšte mi a môžeme sa dohodnúť na určitej spolupráci.

Vzdelanie

Stredná škola
Obchodná akadémia v Dolnom Kubíne(OADK) - strednú školu som strávil na obchodnej akadémii, ktorá mi dala vzdelanie v rámci ekonomických skutočností v živote a rád využívam, získané vzdelanie pri každodennom živote.

Vysoká škola
Žilinská univerzita v Žiline(UNIZA)

  • bakalársky stupeň som strávil na Fakulte riadenia a informatiky(FRI) v odbore Informatika, kde som si vyskúšal rôzne typy programovacích jazykov a najviac ma oslovil development webových stránok.
  • na inžiniersky stupeň som prestúpil na Fakultu elektrotechniky a informačných technológií(FEIT) a pokračoval som v odbore Multimediálne inžinierstvo. Vybral som si správne, lebo som sa začal viac venovať práve webovým stránkam a keďže ma daný odbor mimoriadne bavil a aj mi sadol vyštudoval som s červeným diplomom.

Portfólio

Moje portfólio je úzko spojené s digitálnou agentúrou Seduco, pretože pracujem hlavne pre ňu a preto tu môžem priložiť portfólio, čo sme ako tým vytvorili. Dizajn, SEO ani manažment som neriešil ja, ale celý development, či už frontend alebo backend som vytváral sám.
Tu sú rôzne projekty, ktoré som pomohol vytvoriť:

Ocenenia, certifikáty

Nižšie uvedené nie sú ani ocenenia, ani certifikáty avšak chcel by som spomenúť aj moje pracovné skúsenosti v odbore.

QSXL (https://qsxl.com/) - web developer, 2017 - 2019
Seduco (https://www.seduco.sk/) - web developer, 2019 - súčasnosť