Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

2CREATE

ONLINE & DTP GRAPHIC DESIGNER

MestoRemote

FormaFull-time

Plat1000 — 1500 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané13.05.2022

Sme fullservisová nezávislá nesieťová slovenská agentúra, ktorá už 19 rokov úspešne maká pre klientov nielen Slovensku. Veríme, že marketing je sluha obchodu a všetko, čo robíme, sa premieta v prvom rade do výsledkov klienta. Offline a digitál v 2CREATE sú u nás dlhé roky v maximálnej symbióze. Žiadne preplnené biznisko, žiadny office niekde v péčku alebo 15 minútovým krúžením, kde zaparkovať. Pohodová atmosféra rodinného domu s grilom, bazénom, terasou a hlavne skvelou partiou. Bezproblémové parkovanie, super MHD dostupnosť, VIVO! na skok, tiché prostredie s výhľadom na Kamzík alebo HOMEOFFICE - ako ti to bude vyhovovať.

Náplň práce

  • Budeś sa podieľať na tvorbe rôznych marketingových materiálov pre slovenských aj zahraničných klientov
  • Spracovávať grafické prevedenia marketingových komunikácii pre online aj offline do rôznych formátov
  • Ak budeš zvládať (nie je nutnou podmienkou), môžeš riešiť aj animácie, bannery, rôzne iné digitálne formáty
  • Budeš súčasťou kreatívnych tímov, ktoré tvoria všetky tie pekné a funkčné veci, či vidíš v našom portfóliu

Požiadavky

  • Adobe Indesign – profi
  • Adobe Photoshop – mid
  • Adobe Illustrator – mid
  • Ideálne, ak máš aspoň 2-3 roky skúsenosti v reklamke, grafickom alebo DTP štúdiu, produkcii a pod.

Ponúkame

  • rôznorodú prácu pre super klientov
  • prácu vo veselom kolektíve jednej z TOP slovenských reklamných agentúr
  • zaujímavé školenia, možnosti vzdelávania v tom, čo ťa baví
  • bazén vo firme, grilovačky, chaty, drinky zdarma, parádne raňajky, teambuildingy a kopec ďalších benefitov v OFFICE, ale môžeš makať aj na HOMEOFFICE

Články z magazínu

Zobraziť všetky