Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

2ING

BUSINESS ANALYTIK

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 2600 €

TypTPP

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané06.06.2024

Náplň práce

Pre nášho klienta hľadáme do obchodného tímu človeka, ktorý má nadšenie pre prácu s obchodnými dátami, rozumie im, dokáže ich správne interpretovať a identifikovať oblasti na zlepšenie.

Náplň práce tvorí:

  • vytváranie a udržiavanie analytických reportov, ktoré zabezpečujú jasné a efektívne monitorovanie kľúčových ukazovateľov obchodnej výkonnosti
  • poskytovanie relevantných dát v jednoduchej forme so zachovaním ich validity
  • vyhodnocovanie prínosov a efektívnosti existujúcich obchodných činností a obchodnej výkonnosti
  • identifikácia a navrhovanie oblastí na zlepšenie na základe získaných dát a analýz
  • príprava a poskytovanie podkladov a dátovej analýzy pre podporu strategických a operatívnych rozhodnutí manažmentu v oblasti obchodu
  • vymedzovanie okruhov perspektívnych obchodných aktivít na základe trhu
  • reportovanie a prezentácia výsledkov a odporúčaní manažmentu
  • spolupráca s rôznymi organizačnými útvarmi na zabezpečení správnej interpretácie dát a na podpore dátovo-informovaných rozhodnutí
  • identifikácia nových metód a nástrojov na zlepšenie analytických procesov, zlepšovanie spoľahlivosti používaných dát
  • zabezpečovanie presnosti, relevantnosti a včasnosti analýz

Požiadavky

  • skúsenosť na pracovnej pozícii s obdobnou náplňou práce min. 3 roky - v oblasti obchodnej analýzy a interpretácii obchodných dát
  • výborné analytické zručnosti, schopnosť premieňať dáta na informácie
  • skúsenosti s nástrojmi pre dátovú analýzu - Power BI
  • schopnosť pracovať samostatne aj v tímoch
  • schopnosť asertívnej a zároveň empatickej komunikácie pri získavaní dát a zdieľaní informácií s ľuďmi z rôznych pracovných oblastí
  • schopnosť prezentovať výsledky analýz
  • proaktívny prístup k práci s dostupnými dátami

Ostatné znalosti:

Anglický jazyk - B2

Microsoft Power BI - pokročilý
Microsoft Office - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz: B

Počet rokov praxe: 3

Ponúkame

  • príjemné pracovné prostredie
  • príjemnú firemnú kultúru a rodinnú pracovnú atmosféru
  • podporu v pravidelnom odbornom vzdelávaní a priestor na profesionálny rozvoj
  • flexibilný pracovný čas (pružný mesačný) umožňujúci rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom
  • bezplatné zabezpečenie nápojov na pracovisku
  • zdravotné voľno 2x do roka s úhradou mzdy
  • plne hradené kurzy anglického jazyka realizované v rámci pracovnej doby
  • stravné plne hradené zamestnávateľom
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • vernostné prémie pri dosiahnutí životného výročia
  • finančný príspevok pri vstupe do manželstva
  • darčekové poukážky pri vybraných príležitostiach
  • interné firemné podujatia
  • bezproblémové parkovanie a priestor na parkovanie pre bicykel
  • istotu interne spravodlivého a transparentného systému odmeňovania
  • pravidelnú valorizáciu platu, polročné a koncoročné odmeny podľa jasných interných pravidiel
  • prácu pre lídra na trhu s potravinami a jedného z najväčších zamestnávateľov na Slovensku

Články z magazínu

Zobraziť všetky