Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Ahoy Career

Customer Service Representative

MestoAtény

FormaFull-time

Platod 1300 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované02.04.2024

Ahoy! 😎

Sme medzinárodná spoločnosť z oblasti ľudských zdrojov. Špecializujeme sa na poskytovanie náborových služieb pre spoločnosti, ktoré so sídlom v Poľsku smerujú svoje aktivity na Český a Slovenský trh.
Následne sa pre našich klientov snažíme nájsť vhodného kandidáta a naštartovať mu tak kariéru v zahraničí 😍

Približne 70% našeho portfólia tvoria firmy a projekty, ktoré priamo spolupracujú so spoločnosťami ako Google, Facebook, Microsoft.
Zbytok našich klientov je väčšinou z e-commerce branže.

Zabezpečujeme pozície v marketingu, predaji a klasickom zákazníckom servise.

Náplň práce

  • telefonická komunikácia so zákazníkom
  • Pomoc pri riešení problémov zákazníkov
  • Budete prvým kontaktným bodom pre prvotriednych ubytovacích partnerov na svete pri riešení základných otázok a dotazov, ako sú úpravy izieb, ceny a dostupnosť
  • Zabezpečenie vysokej úrovne partnerských služieb a pozitívnych skúseností zákazníkov

Požiadavky

  • Slovenský jazyk = native
  • Anglický jazyk na čo najmenej B2 úrovni
  • Minimálne stredoškolské vzdelanie
  • Predchádzajúce skúsenosti s podporou zákazníkov v trvaní aspoň pol roka
  • Bežné počítačové zručnosti
  • Flexibilita – v sezónnom období je predĺžený pracovný čas a dve zmeny (ranná a popoludnajšia)

Ponúkame

  • Spolupráca na základe pracovnej zmluvy
  • Možnosť získať bonusy na základe výkonu
    1. a 14. plat
  • Relokačný balík = 300 Eur + ubytovanie na 3. týždne
  • Súkromné zdravotné poistenie
  • Extra platená dovolenka
  • Stravenky
  • Plne hradené školenia
  • Možnosť ďalšieho kariérneho rastu

Články z magazínu

Zobraziť všetky