Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

ALIEN studio

Office manager

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1300 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané09.04.2024

ALIEN studio sa zaoberá produkciou 3D animovaných TV spotov a krátkych filmov či špeciálnych efektov. Počas nášho 20-ročného pôsobenia máme za sebou úspešnú produkciu pre reklamné agentúry, produkčné spoločnosti a rôzne pekné značky ako o2, ČSOB, Dedoles, Suzuki, Kofola a mnohé iné.

Viac o nás na www.alien.sk

Náplň práce

Office Manager:

    • u nás hrá dôležitú úlohu pri zabezpečovaní plynulej prevádzky našich priestorov a poskytovaní administratívnej podpory
    • dohliada na každodennú prevádzku priestorov a zabezpečuje, aby boli čisté, organizované a príjemné pre zamestnancov a návštevníkov
    • je styčný dôstojník pre otázky a požiadavky zamestnancov týkajúce sa kancelárskych zariadení a vybavenia
    • poskytujte administratívnu podporu vedúcim pracovníkom a zamestnancom vrátane plánovania stretnutí, prípravy prezentačných materiálov, korešpondencie a pošty

Požiadavky

Úloha si vyžaduje:

  • organizačné a multitaskingové schopnosti

  • schopnosť určovať priority

  • pozornosť k detailom

  • schopnosti budovať komunitu a pracovné vzťahy,. dôvtipné interpersonálne zručnosti

  • schopnosť spolupracovať v tíme, aj samostatne

Pozícia si bude vyžadovať spoľahlivú prítomnosť v našich zdieľaných priestoroch.

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Fakturácia - Základy
Vodičský preukaz B

Ponúkame

Alien štúdio sa zaviazalo prilákať a udržať si rôznorodých zamestnancov, vie oceniť vaše skúsenosti a jedinečnú identitu. Spoločne sa snažíme vytvárať a udržiavať pracovné prostredie, ktoré je prívetivé a priateľské. :)

    • práca v príjemnom familiárnom prostredí
    • firemné raňajky, dobrá káva, čaj, nealko
    • pravidelné teambuidingy
    • firemný telefón aj na súkromné účely

Články z magazínu

Zobraziť všetky