Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

ALIEN studio

Project manager / produkčný

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1900 €

TypFaktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizované08.11.2023

ALIEN studio sa zaoberá produkciou 3D animovaných TV spotov a krátkych filmov či špeciálnych efektov. Počas nášho 20-ročného pôsobenia máme za sebou úspešnú produkciu pre reklamné agentúry, produkčné spoločnosti a rôzne pekné značky ako o2, ČSOB, Dedoles, Suzuki, Kofola a mnohé iné.

Viac o nás na www.alien.sk

Náplň práce

  • samostatné plánovanie, riadenie a organizácia zverených projektov
  • vedieť riešiť horúce situácie s chladnou hlavou (deadlines, project flow)
  • komunikácia s klientami a obchodnými partnermi od počiatočného zadania, cez internú organizáciu až po zabezpečenie finálneho vydodania projektov
  • zodpovednosť za prípravu rozpočtov a vyúčtovaní

Požiadavky

  • prax v reklamnej agentúre, v marketingovej oblasti alebo produkčnej TV/filmovej spoločnosti
  • práca s ľuďmi
  • dobré komunikačné a organizačné schopnosti
  • samostatnosť, flexibilita, vytrvalosť
  • odolnosť voči stresu
  • príjemné vystupovanie

Ponúkame

  • práca na atraktívnych projektoch v oblasti televíznej a printovej reklamy
  • možnosť pracovať v príjemnom prostredí
  • neobmedzené množstvo kávy, nápojov a sladkostí
  • odmeny až 2x ročne
  • možnosť využívania služobného vozidla aj na súkromné účely
  • piatkové raňajky
  • teambuildingy

Články z magazínu

Zobraziť všetky