Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

APM Digital Solutions

PHP Developer

MestoRemote

FormaFreelance

Plat3200 — 4000 €

TypFaktúra

Úroveň

Pridané24.02.2022

We are an independent IT project consultancy and outsourcing provider. Based in Slovakia we have a strong footprint in CEE and DACH region.

Key information:

  • APM Digital was founded in 2016 with a single mission: to guide our clients during Digital Transformation and help them to be prepared in the rapidly changing market.
  • We built strong customer and partnerships networks in EU, with focus on Germany and Austria.
  • Our activities meanwhile spread also to Slovakia, Czech Republic, Poland, Hungary, India, and United Arab Emirates.

What we value:

  • Since our foundation, we have accomplished to build good relationships and trust with our customers, which are the core attributes we value the most.
  • We deliver our services with agile to be flexible, transparent to our clients and always work on the top priorities.
  • We deep dive into your particular business problems and supply you with fresh ideas. Innovate faster with us.

Our clients:

  • Our clients vary from small and medium companies to large corporates across Europe.
  • Our focus on Germany, Austria and Central Europe allows us to deliver excellent service onsite at the client's location.
  • We have hands-on expertise in Banking, Utilities, Automotive and Finance.

Náplň práce

• vývoj v programovacom jazyku PHP vrátane frameworku Symfony
• technická podpora pri tvorbe analýzy, schopnosť pripraviť odhady prácnosti pre časť vývoja
• práca s databázou, tvorba dátových modelov
• výkon unit testov, oprava chýb

Požiadavky

• minimálne dvojročná prax v oblasti vývoja v programovacom jazyku PHP, ideálne aj skúsenosti s frameworkom Symfony
• vítané sú odborné skúsenosti a znalosti z oblasti asset management (správa a riadenie finančných aktív)
• technické a logické myslenie, analytické schopnosti
• samostatnosť, ochota a snaha rozvíjať svoje zručnosti a znalosti
• schopnosť dodržiavať termíny dodania aj pod časovým tlakom a zároveň efektívne priorizovať úlohy
• schopnosť samostatnej prípravy technických manuálov a iných dokumentov
• PHP 7.X, Symfony (PHP framework), JavaScript, HTML, CSS, SQL, XML, Git, Composer

Technické zručnosti považované za výhodu, nie podmienku:
• Jet Brains PhpStorm, JIRA, Oracle, Docker, Angular, skúsenosť s automatizovaným deployment, skúsenosť s performance testami

Počet rokov praxe: 5

Ponúkame

• členstvo v APM.Digital klube - staň sa APM Machrom
• beer box pre každého APM Machra | APM Macher-ku :)
• 100% práca z domu
• flexibilná pracovná doba
• daňové a sociálne poradenstvo pre freelancerov
• multisport karta
• práca s najmodernejšími toolmi na trhu vo všetkých oblastiach
• mladý kolektív, teambuildingy

Články z magazínu

Zobraziť všetky