Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín#Neriešime

Kontakt

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1300 €

TypTPP / Faktúra

Dátum pridania17.01.2023

Creative
development.
Empathy
driven.

APPLEPIE nie je jablkový koláč, ani koláče nevyrábame. Ale ak vieš piecť, kolegovia sa určite potešia.

Sme fullservisová KRASová reklamná agentúra. Sme tu už od roku 2004 a a od roku 2023 tu môžeš byť s nami aj ty.

Náplň práce

**Chýba nám originálne digitálne COPY. **

Ak si doma na sociálnych sieťach a v online ako takom, vieš napísať dobrú kampaň, ale nevadí ti ani sa niekedy popasovať s obmedzenmým počtom znakov, pošli svoje CV a portfólio.

Požiadavky

Mal by si mať už nejakú tú skúsenosť v reklame, môžeš to challengnúť aj bez nej, zato však so silným copywriterským portfóliom

Ponúkame

Peniaze 🙃
Tupý humor, kalčeto, parkovanie na tráve, jazdu výťahom dvakrát denne a možnosť ovládať klimatizáciu.

Ale aj kreatívne prostredie v KRASovej agentúre, cenné skúsenosti a možnosť ďalšieho rastu.

Zobraziť všetky články z magazínu

Navrch stránky To top