Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Ardaco

JAVA developer

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat2000 — 2800 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané07.02.2024

Sme súčasťou revolúcie, ktorou sú elektronické podpisy využívané v modernom podnikaní. Naša spoločnosť sa zaoberá poskytovaním riešení s najvyšším stupňom bezpečnosti. Ako člen nášho tímu budeš mať príležitosť formovať budúcnosť elektronických podpisov a spolu umožníme organizáciám zjednodušiť ich procesy.

Náplň práce

Pridaj sa k nám ako Java vývojár pre kvalifikované elektronické podpisy (QES)

Si Java nadšenec s vášňou pre tvorbu bezpečných a inovatívnych softvérových riešení?

Chceš sa podieľať na formovaní budúcnosti digitálnych transakcií a elektronických podpisov?

Chceš pracovať pre zvučnú slovenskú firmu, ktorá je lídrom informačnej a komunikačnej bezpečnosti?

Ak je tvoja odpoveď na tieto otázky „áno“, pridaj sa k nám a neváhaj nám poslať svoj životopis.

Koho hľadáme?

Do nášho tímu si hľadáme šikovného kolegu, ktorý bude zohrávať dôležitú úlohu pri implementácii desktopových a webových aplikácií zameraných na kvalifikované elektronické podpisy. Budeš mať možnosť ovplyvniť budúcnosť digitálnych transakcií a zlepšovať svoje zručnosti v oblasti vývoja v Jave. Môžeš byť skúsený senior, ale môžeš byť aj bystrý junior s iniciatívou a chuťou učiť sa nové veci.

Požiadavky

S čím budeš pracovať?

  • s vývojom Java desktopových a Java EE webových aplikácií, ktoré využívajú frameworky JavaFX, Spring, Spring Boot, GWT, Hibernate
  • s webovými službami REST a SOAP
  • s protokolmi SAML a OIDC

Aké budú tvoje zodpovednosti?

  • spolupráca v rámci tímu na návrhu a implementácii desktopových a webových aplikácií pre kvalifikované elektronické podpisy
  • vývoj robustných a škálovateľných riešení, ktoré budú vyhovovať potrebám našich klientov, zabezpečujúc dodržiavanie štandardov a predpisov
  • účasť na všetkých fázach vývoja softvéru, od zberu požiadaviek až po nasadenie a údržbu
  • kontakt s novými technológiami a trendmi v odvetví s cieľom podporiť inovácie a neustále zlepšenie

Ponúkame

  • zázemie v spoločnosti, ktorá má viac ako 20-ročnú históriu, a stabilnú prácu v tíme priateľských programátorov
  • pohyblivý pracovný čas
  • hybridný model dochádzky umožňujúci prácu v kancelárii aj doma
  • prácu s modernými technológiami
  • možnosť výberu firemného mobilného telefónu podľa vlastných preferencií a jeho používanie aj na súkromné účely
  • školenia a certifikované kurzy pre tvoj kariérny i osobný rast
  • teambuildingy a firemné akcie ako napr. spoločná bajkovačka, turistika, skupinová fyzioterapia, laser aréna
  • finančný príspevok na stravovanie
  • občerstvenie na recepcii – ovocie a snacky

Ďalšie benefity:

  • tichá lokalita v blízkosti Sitinského lesa
  • bike-friendly prostredie a cyklotrasy v okolí
  • sprcha v office
  • bezplatné parkovanie v areáli firmy
  • maloobchodné reťazce v okolí

Ak si pripravený posunúť svoje zručnosti v Jave na ďalšiu úroveň a významne prispieť k svetu digitálnych transakcií, chceme o tebe počuť! 😊

Články z magazínu

Zobraziť všetky