Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Art4web

Account Project Manager

MestoPrievidza, Remote

FormaFull-time

Platod 1400 €

TypFaktúra

Aktualizované21.08.2024

Náplň práce

Rozširujeme tím o Account / Projektového managera, ktorý bude mať na starosti komunikáciu s našimi súčasnými a novými klientami, ale aj s našimi dlhodobými partnermi a tímom. Ako naša nová posila budeš pracovať na všetkých našich online aj offline projektoch a posúvať ich vývoj vpred. Budeš spojkou medzi našim tímom a klientom. Budeš viesť projekty od ich začiatku (stretnutie s klientom, vyjasnenie zadania, tvorba cenovej ponuky, špecifikácie, nastavovanie timeline, zmluvy, atď.) až po ich ukončenie a odovzdanie (kontrola a prezentácia finálneho riešenia, získanie feedbacku od klienta a zabezpečenie jeho implementácie, a pod.). Počas priebehu projektu budeš naháňať klientov aj kolegov, aby sa všetky projekty stíhali v stanovených termínoch a budgetoch. Budeš vztyčným komunikačným a informačným bodom pre všetkých ľudí z nášho tímu. Zároveň ťa zahrnieme aj do plnenia interných gólov našej agentúry a ostatných administratívnych procesov.

Požiadavky

  • Vynikajúca znalosť anglického jazyka - denne budeš komunikovať s našimi klientami v písanej, telefonickej, aj osobnej forme
  • Vycibrené komunikačné schopnosti (v písomnom aj ústnom podaní)
  • Základná znalosť digitálnych pojmov a orientáciu v online prostredí
  • Schopnosť argumentovať, Zodpovednosť a samostatnosť, Dôslednosť, Kreativita, Analytické myslenie
  • Profesionálne a priateľské vystupovanie
  • Skúsenosti s používaním sociálnych sietí výhodou (Facebook, X, Instagram, Linkedin)
  • Veľmi vítame aj: zmysel pre detail, estetické cítenie a nadšenie pre design, chuť učiť sa, priateľský / ľudský prístup, zmysel pre humor a dobrú náladu

Ponúkame

  • Kreatívna práca na rôznych veľkých i menších projektoch pre zvučné mená slovenských a zahraničných klientov. Medzi našich klientov patrí napríklad ProperWild, CERN, Ringier, TV JOJ, VAT, LYRA Chocolate, DOXXbet, Bloom Robbins, Baťa a veľa ďaľších.
  • Perspektívna a zaujímavá práca - nerobíme “len” projekty. Každý náš projekt aj klient je jedinečný a tak k ním aj pristupujeme
  • Flexibilný pracovný čas a home office
  • Drahocenné skúsenosti z digitálneho, reklamného a design prostredia a zorientovanie na trhu
  • Sebarealizácia a osobnostný rozvoj
  • Práca v mladom kolektíve v atraktívnych priestoroch nášho štúdia v Bojniciach.
  • Firemný počítač (pre teba Macbook Air), veľký monitor a mobil
  • Možnosť spolurozvíjať digitálnu agentúru so svetovým zásahom
  • Možnosť podieľať sa na interných projektoch

O firme

Sme Art4web a tvoríme unikátne webstránky, product design a vizuálne identity pre ambiciózne značky po celom svete. Kombinujeme naše dlhoročné znalosti, nové technológie a výnimočný dizajn s umom a zmyslom pre detail. Sme perfekcionisti, ktorí dobre vedia, že detaily posúvajú projekty o úroveň vyššie.

Od San Francisca, cez Slovensko, až po Sydney. Naše práce servírujeme do celého sveta spod rozprávkového zámku Bojnice. Sme malé štúdio, ktoré chce malým aj ostať, pretože vo veľkých tímoch sa menej hľadí na kvalitu. Špecializujeme sa najmä na unikátne, minimalistické a funkčné digitálne riešenia s wow-efektom. Našu prácu naozaj zbožňujeme a veríme, že je to aj vidieť.

Články z magazínu

Zobraziť všetky