Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

ARTEXE

PPC marketér

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1000 — 1350 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané11.04.2022

Marketingové laboratórium ARTEXE predstavuje kreatívny a inovatívny priestor, kde sa formujú nové nápady a stratégie pre digitálny marketing. V tomto laboratóriu sa stretáva tím skúsených profesionálov z oblasti marketingu, analytiky a kreatívneho dizajnu, ktorí spoločne pracujú na vývoji unikátnych a efektívnych marketingových riešení pre klientov.

S použitím najnovších technológií a nástrojov, ARTEXE laboratórium neustále skúma a testuje nové prístupy v oblasti digitálneho marketingu, aby sme zostali na čele inovácií.

Tento prístup umožňuje ARTEXE identifikovať a využívať najnovšie trendy a technológie, čím zvyšuje efektivitu a vplyv marketingových kampaní. V laboratóriu sa kladie dôraz na personalizované marketingové stratégie, ktoré sú špecificky prispôsobené potrebám a cieľom klientov. ARTEXE tiež využíva dáta a analýzy na meranie a optimalizáciu výsledkov kampaní, čím zabezpečuje maximálnu návratnosť investícií pre klientov.

Náplň práce

Pomôžeš nám s PPC kampaňami pre rôznych klientov. PPC kampane spravujeme prevažne pre e-shopy, ale nájdu sa aj klienti bez eshopov.

Primárne budeš robiť výkonnostné kampane.

Sme malá agentúra, tak tvoju náplň vieme obohatiť aj o iné činnosti, ktoré budeš ovládať a budeš chcieť sa im venovať.

Požiadavky

Práca v malej agentúre prináša rôzne špecifiká. Napríklad, že v kancelárii budeme len štyria :) Takže, si musíme povahovo sadnúť, ale ak si dobrý človek, nemusíš sa ničoho báť.

V malej agentúre majú prehľad všetci o všetkom a často sa spoločne radíme a diskutujeme aj o veciach, ktoré priamo nesúvisia s PPC kampaňami.

Budeš pracovať v malej agentúre, ktorá je nastavená na rast a s tým súvisia aj rôzne príležitosti z pohľadu platu, zodpovednosti a priamo vieš ten rast podporiť.

Ponúkame

Je nám trápne tu menovať benefity ako káva zadarmo a podobne. Ako najväčší benefit vnímame ten, že sa pripojíš k ľuďom, ktorí majú množstvo skúseností z reklamy, skvelých klientov a možnosť tvoriť zaujímavé kampane. A spoločne s nami budeš posúvať agentúru, klientov a naše služby na nové úrovne.

Články z magazínu

Zobraziť všetky