Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Kontakt

ASAPRINT TRADE

Mid Grafik

MestoTrenčín

FormaFull-time

Plat1000 — 1300 €

TypTPP / Faktúra

Dátum pridania13.02.2022

ASAPRINT je tlačiareň a výroba reklamy. Snažíme sa veci robiť inak, lepšie, modernejšie a s úsmevom.

Čo všetko robíme nájdete na našom webe www.asaprint.sk.

Náplň práce

Hello, hľadáme k nám grafika!

Čo od teba očakávame:

  1. ovládaš grafický software (Illustrator, InDesign (ak nie, tak sa ho rýchlo naučíš, ok?), Photoshop)
  2. vieš navrhovať pekné printové veci: vizitky, letáky, plagáty, časopisy, polepy výkladov a áut,...
  3. si detailista (veríme, že z detailov sa skladá svet)
  4. rozmýšľaš :) (nad problémom zákazníka, ale aj tak bežne, bez výzvy :D).

Akú skúsenosť požadujeme? Ideálne je, ak si stredne skúsený.
Ak nemáš absolútne žiadnu skúsenosť a predtým si robil len v cukrovinkách v supermarkete, no rýchlo sa učíš... Nepíš. Naozaj.

Ak skúsenosť máš a fascinuje ťa svet dizajnu, tlače a reklamy a si ešte aj pohoďák, ktorý s nami vybehne na bowling, okamžite (prosím) posielaj CV a ukážky prác! Prosíme, naozaj na ukážku tvojich prác nezabudni (forma prezentácie nie je dôležitá, dôležité sú samotné práce, takže stačí nám aj zložka s JPGčkami).

Tešíme sa na teba, ideálne je, ak môžeš nastúpiť ihneď!

Poznámka: nemáme genderový problém. Toto miesto je aj pre dievča. Len písať grafik/grafička by úplne rozhodilo tento text. :*

Požiadavky

Ovládaš grafický sw (Illustrator, InDesign, Photoshop), docvakáva ti to, máš aspoň 2-ročnú skúsenosť.

Ponúkame

Mladý kolektív plný ľudí do pohody.
Teambuldingy, kde sa aj popije, ale aj na kopec vybehne. Ideálne oboje.
Inovatívna firemná kultúra. U nás nebudeš počuť, že takto sa to skrátka robí už 20 rokov.

Navrch stránky To top