Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Aston ITM

Data scientist/AI engineer & Researcher

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 3200 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizované03.10.2023

Sme softvérová spoločnosť. V oblasti informačných technológií pôsobíme už od roku 1996. Zaoberáme sa vývojom korporátnych webových portálov, intranetov, mobilných riešení, mobilných aplikácií.
Kladieme dôraz na inovatívnosť a na hľadanie takých riešení, ktoré znamenajú rast obratu, zvyšovanie produktivity, znižovanie nákladov a dávajú tak náskok našim zákazníkom voči konkurencii.

Náplň práce

Do nášho "LAB tímu" hľadáme šikovného kolegu s 3 ročnou praxou. Členovia tímu pracujú na R&D v oblasti umelej inteligencie (AI). Táto pozícia so sebou nesie zodpovednosť za výskum a vývoj riešení založených na strojovom učení (ML) aj s využitím hlbokého učenia (DL) v oblasti počítačového videnia. Na tejto pozícii sa taktiež stretneš aj so životným cyklom vývoja softvéru, vrátane: generovania ideí, analyzovania požiadaviek, návrhom riešenia, implementácie, integrácie a nasadenia softvéru (DevOps & MLOps).

Tu si vieš o nás pozrieť viac: https://www.aston.eu/solve-problem-with-ai-ml/

Zodpovednosti:

  • Vývoj a implementácia komplexných AI/ML algoritmov a modelov
  • Komplexný výskum najnovších technológií AI/ML a formulácia zistení
  • Mentorovanie a rozvíjanie juniorných členov tímu v oblasti AI/ML
  • Vytváranie a prezentácia Proof of Conceptov pre vybrané ML algoritmy
  • Príprava trénovacích dát
  • Trénovanie a ladenie ML modelov
  • Vyhodnocovanie úspešnosti
  • Optimalizácia modelov
  • Automatizácia ML workflows (MLOps)
  • Demo prezentácia

Požiadavky

Vyžadované skúsenosti:

  • Technológie: Python (Opencv, Pytorch, Tensorflow, Scikit-learn, Pandas)
  • Zručnosti strojového učenia / programovanie v Pythone na pokročilej úrovni
  • Silné analytické schopnosti (motivácia, otvorený prístup a nadšenie pre oblasť výskumu a vývoja)
  • Samostatnosť a proaktívny prístup k riešeniu problémov

Vítané skúsenosti:

  • VŠ vzdelanie v odbore informatika (PhD je veľkou výhodou)
  • Skúsenosti na projektoch s použitím ML
  • S managementom datasetov / vytváranie vlastných datasetov (DVC, CVAT)
  • S technológiami (SQL, MLflow, Azure, GCP, CI/CD, Docker, Kubernetes, Apache Spark)
  • Ochota podeliť sa o svoje znalosti a učiť sa aj od iných

Ponúkame

  • slobodná firma, ktorá funguje ako komunita
  • pravidelné firemné raňajky, kde si otvorene zdielame všetky informácie
  • pípa s pivkom z kvalitných remeselných pivovarov a pákový kávovar
  • podpora interných StartUp-ov a inovátorov
  • hackatony a prototypovanie inhouse
  • angličtina pre tých, čo ju ocenia a chcú sa zlepšiť
  • interné workshopy, prístupy ku kurzom a podpora kvalitných rozvojových aktivít
  • teambuildingy
  • možnosť pracovať z domu aj z kancelárie
  • príspevok do 3.piliera
  • referral bonus
  • gallup konzultácie
  • v Astone nám záleží aj na duševnom zdraví našich zamestnancov, preto je tu možnosť využívať online terapie.

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top