Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Aston ITM

Frontend JS Developer (PHP, Wordpress)

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypTPP / Faktúra

Úroveň

Pridané26.07.2022

Sme softvérová spoločnosť. V oblasti informačných technológií pôsobíme už od roku 1996. Zaoberáme sa vývojom korporátnych webových portálov, intranetov, mobilných riešení, mobilných aplikácií.
Kladieme dôraz na inovatívnosť a na hľadanie takých riešení, ktoré znamenajú rast obratu, zvyšovanie produktivity, znižovanie nákladov a dávajú tak náskok našim zákazníkom voči konkurencii.

Náplň práce

Keďže sa nám rozbiehajú nové projekty vo Wordpresse, posilňujeme jeden z našich skúsených a zabehnutých tímov o skúsenejšieho Javascript Developera, ideálne s kombináciou: pokročilý Wordpress, + HTML, CSS. Tvojou úlohou v tíme tak nebude len strihať a oživovať weby, ale postupne aj programovať biznis logiku.

Tvojou náplňou bude:

  • rozvoj a optimalizácia existujúcich webových aplikácií
  • návrh a vývoj nových webových aplikácií (potenciálne aj pre iné segmenty trhu)
  • vyhľadávanie a implementácia nových technologických riešení a postupov
  • analýza nových funkcionalít a odhadovanie ich pracnosti z pohľadu developera
  • vykonávanie code review
  • proaktívne riešenie problémov, analýza príčin a navrhovanie preventívnych opatrení
  • navrhovanie interných vylepšení, ktoré pomôžu tímu dodávať kvalitné riešenia.

Ak by si mal záujem, môžeš si vypočuť Podcast - Aston z vnútra: Naša cesta k slobodnej firme (Príbeh firmy, čo robíme, hodnoty, kultúra): https://open.spotify.com/show/6yQjDui2TiKeLOqxwnnX1b?si=qEXSPzcLRiuE01AvCY048w&nd=1

Požiadavky

  • skúsenosti s vývojom v PHP, ideálne vo Wordpresse
  • znalosť HTML5, CSS3, responzívneho dizajnu
  • znalosť JavaScript (čistý JS podmienkou) a frameworku Vue.js je výhodou

Technológie:
WordPress - Pokročilý (nie len práca s buildermi)
HTML5 - Pokročilý
CSS3 - Pokročilý
PHP - Pokročilý
Sass - less - Pokročilý

Na projektoch budeš najčastejšie používať:

  • PHP (Wordpress)
  • HTML5, CSS3
  • XSLT, XML
  • SQL
  • GIT
  • Jira, Confluence
  • Scrum

Ponúkame

  • slobodná firma, ktorá funguje ako komunita
  • pravidelné firemné raňajky, kde si otvorene zdielame všetky informácie
  • pípa s pivkom z kvalitných remeselných pivovarov a pákový kávovar
  • podpora interných StartUp-ov a inovátorov
  • hackatony a prototypovanie inhouse
  • angličtina pre tých, čo ju ocenia a chcú sa zlepšiť
  • interné workshopy, prístupy ku kurzom a podpora kvalitných rozvojových aktivít
  • teambuildingy
  • možnosť pracovať z domu aj z kancelárie a veľa ďalšieho

Články z magazínu

Zobraziť všetky