Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Balík Plus

Email (Newsletter) Specialist

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1200 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané21.01.2022

BALÍK PLUS s.r.o. je marketingová agentúra prinášajúca svojim klientom v rámci Slovenskej a Českej republiky, Poľska, Maďarska a Rumunska efektívne riešenia a nové koncepcie v oblasti reklamy a marketingu so zameraním sa hlavne na oblasť kupónového marketingu. Spravuje sieť na vkladanie reklamných príloh do balíkov s viac ako 2 500 internetovými obchodmi a kupónové portály Vasekupony.sk a cz, a KUPLIO v ďalších 10 krajinách.

Náplň práce

Náplň práce sa týka všetkých jazykových verzii webu projektov Vasekupony a KUPLIO

  • Príprava, vytváranie a odosielanie newslettrov v internom generátore newslettrov
  • Kontrola správnosti obsahu v newslettroch vo všetkých projektoch zamestnávateľa
  • Testovanie emailov pred odoslaním
  • Spolupráca na tvorbe obsahu newslettrov s content oddelením
  • Vyhodnocovanie výsledkov odoslaných newslettrov a následná optimalizácia
  • Zostavovanie plánu rozosielania newslettrov
  • Vytváranie návrhov na zlepšenie emailovej stratégie
  • Správa databázy užívateľov
  • Kontrola automatického nahrávania prihlásených užívateľov v emailovom systéme
  • Kontrola a nastavovanie XML feedov eshopov do interného systému a následná kontrola fungovania feedov na stránke (prebehne zaškolenie)

Požiadavky

  • Prax s rozosielaním newslettrov minimálne 2 roky
  • Schopnosť čítať a orientovať sa v HTML kóde
  • Zmysel pre detail a zodpovedný prístup k práci
  • Znalosť slovenského alebo anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
  • Analytické myslenie, samostatné uvažovanie
  • Chuť učiť sa nové veci a rozvíjať svoju osobnosť
  • Výhodou sú: Dobrá orientácia v oblasti digitálneho marketingu

Ponúkame

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Pracovný pomer v skvelom kolektíve
  • Práca v rozrastajúcej sa firme s možnosťou osobnostného a profesionálneho rastu
  • Firemná výučba angličtiny
  • Teambuildingy

Články z magazínu

Zobraziť všetky