Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

bart.sk

Špecialistka/Špecialista Marketingu

MestoKošice

FormaFull-time

Platod 1600 €

TypTPP

Úroveň

Pridané09.05.2022

Náplň práce

Si kreatívna/y a zaujímaš sa o trendy v online marketingu. Vieš pretaviť myšlienku do praxe a efektívne využiť online priestor? Tak táto práca je pre Teba tá správna.

Budeš zodpovedať za marketingové smerovanie spoločnosti v online priestore a v spolupráci s HR prinášať návrhy na zlepšenie komunikácie s cieľom zvýšiť atraktivitu spoločnosti.

Medzi tvoje zodpovednosti bude patriť:
• Realizovanie marketingových aktivít spoločnosti za účelom získania budúcich kolegýň a kolegov
• Správa obsahu webu bart.sk
• Príprava interných online kampaní (idea, vytvorenie kreatívneho konceptu)
• Správa sociálnych sietí a marketingová komunikácia (facebook, instagram, youtube ...)
• Vyhľadávanie tém a ich analyzovanie
• Sledovanie trendov v online priestore a ich aplikovanie
• Autorské spracovanie vlastných redakčných textov
• Organizovanie rozhovorov, reportáží a natáčaní (termíny, lokácia, produkcia)
• Zabezpečenie propagácie vytvoreného contentu
• Meranie a vyhodnocovanie výsledkov, reporting
• Používateľské testovanie webov
• Návrhy na zlepšenie použiteľnosti a prístupnosti webov

Požiadavky

Pre úspešné vykonávanie práce je dôležitá:
• komunikácia a práca s ľuďmi
• proaktívny prístup
• kreatívne myslenie
• zmysel pre detail a vizuál
• základná znalosť online marketingu a nástrojov
• základná znalosť doménového prostredia
• základná orientácia v IT technológiách a marketingových nástrojoch
• skúsenosť s Google Analytics, Google Search Console, Google Tag Manager

Ponúkame

Prečo pracovať v bart.sk?

Ľudia:
Nie sme stroje, sme ľudia. Od začiatočníkov po profesionálov. Komunikujeme otvorene, dopĺňame sa. Spolu zlepšujeme nielen naše zručnosti, ale aj výsledný produkt. Každý vyniká svojou jedinečnosťou.

Projekty:
Vytvárame digitálne produkty, ktoré zlepšujú život v oblasti zdravia, športu a eCommerce. Zameriavame sa na detaily, aplikácie navrhujeme podľa najnovších trendov. Opierame sa o dáta, sledujeme správanie zákazníkov a prinášame optimálne riešenia.

Na čo sme hrdí?
Máme zaujímavé projekty, kde sa môžeme realizovať a prinášať inovatívne a funkčné riešenia. O projekty sa staráme dlhodobo, návrhom webstránky to nikdy nekončí. Pracujeme s ľuďmi, na ktorých sa môžeme spoľahnúť. Dôverujeme si, komunikujeme otvorene a vďaka tomu máme minimálnu fluktuáciu. Samozrejme, nie je to zadarmo :)

Spoznaj nás za 2 minúty cez príbeh o lepšom živote: https://youtu.be/NmnUcGu_RWg

Články z magazínu

Zobraziť všetky