Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

BILLDU LTD

IT Analytik / Analytička

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 2200 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizované21.11.2023

Sme hrdí na to, že Billdu patrí vo svojej kategórií medzi TOP hráčov na svete! Začínali sme ako startup, ktorý priniesol na trh mobilnú fakturačnú appku pre malých podnikateľov. Postupne k nám prišlo viac ako pol milióna podnikateľov a zaradili sme sa medzi 10 najlepšie hodnotených fakturačných appiek na celom svete. Fakturácia je však pre nás len prvý krok ako pomôcť malým podnikateľom. Rozhodli sme sa zmeniť spôsob, akým malí podnikatelia pracujú a pomôcť im ešte viac vynikať v tom, v čom sú dobrí. Vytvorením “univerza” samostatných aplikácii ako napr. Appointments & Booking, Ecommerce store alebo Instant Website zastrešíme čo najviac potrieb malých podnikateľov po celom svete.

Spolupracujeme s tými najšikovnejšími Slovákmi (napr. Michal Truban, Michal Pastier, Martin Blaško či Rudo Letko a ďalší). V roku 2023 sme sa stali súčasťou skupiny Team Blue - európskeho lídra v online riešeniach pre firmy a podnikateľov.

Náplň práce

Do nášho dynamicky sa rozvíjajúceho tímu hľadáme šikovného, energického, pozitívne naladeného kolegu /kolegyňu, ktorý sa nebojí pracovať. Mal by to byť tímový hráč, ktorý slovné spojenie „nie, nedá sa“ nemá vo svojom slovníku.

Hľadáme šikovného IT analytika, ktorého hlavnou úlohou bude vytvorenie technickej dokumentácie a špecifikácie v anglickom jazyku a dodanie všetkých podkladov k realizácii spolu s úzkou spoluprácou s programátormi.

Tvojou každodennou prácou bude:

  • tvorba a revízia odhadov prácnosti v spolupráci s programátormi
  • účasť pri vytváraní a zmene integrácií medzi aplikáciami
  • spolupráca s vývojármi v tíme pri implementácii riešenia
  • poskytovanie podpory v testovacej fáze pri riešení nájdených chýb
  • analýza a návrh procesov a prípadov použitia (UML, BPMN, use-case diagramy..) a návrh optimalizácie procesov
  • tvorba dátového modelu a zadaní pre programátorov
  • úzka komunikácia s produktovým manažérom, business analytikom, dizajnérmi, supportom a developerským tímom
  • sledovanie najnovších technologických noviniek, rozvíjanie firemného know-how

Požiadavky

Ak ti vyhovuje start-up prostredie a sloboda v práci, budeš sa u nás cítiť ako doma. Čo od Teba očakávame?

  • skúsenosti v pozícii IT Analytik (vypracúvanie analýz, navrhovanie riešení a alternatív, definícia testovacích scenárov, poskytovanie konzultácií a podpora vývojárov)
  • silné analytické a logické myslenie
  • schopnosť identifikovať vzory a prepojenia v dátach a premeniť ich na zmysluplné informácie
  • skúsenosť s Confluence, Jira, Figma
  • excelentné komunikačné schopnosti
  • skúsenosti na analytickej pozícii v oblasti vývoja SW projektov (minimálne 1 rok)
  • základné znalosti programovania a práce s analytickými nástrojmi
  • výhodou je znalosť Postman, základy XML a SQL
  • znalosť anglického jazyka minimálne v technickej rovine
  • výhodou je znalosť fakturácie

Okrem schopností je pre nás dôležitá aj tvoja osobnosť. Hľadáme samostatných, nekonfliktných ľudí so schopnosťou manažovať riešenia komplexných úloh a problémov. Očakávame:

  • ochotu vzdelávať sa, učiť sa nové veci
  • dôslednosť, precíznosť,
  • zodpovednosť a orientáciu na výsledok
  • ľudského a priateľského kolegu, ktorý zapadne do nášho tímu.

Ponúkame

Nie sme korporát, snažíme sa pracovať čo najviac „smart“. Neustále sa vyvíjame a chceme, aby sa u nás všetci cítili komfortne. Čo sú benefity, ktoré Ti ponúkame?

  • 13.plat
  • 5 sick-days
  • príspevok na HW a vzdelávanie
  • neformálne a priateľské pracovné prostredie so vzájomnou dôverou
  • prácu na zaujímavom a jedinečnom produkte
  • stabilné pracovné miesto
  • flexibilný pracovný čas, možnosť pracovať čiastočne aj z domu
  • inšpiratívne priestory - game room, silent room, relax zone, chat zone a veľa ďalších vychytávok
  • prostredie pre sebarealizáciu a osobný rozvoj, podporu zo strany spoločnosti ďalej sa vzdelávať a byť neustále v obraze
  • Multisport kartu na šport a relax
  • super kávu a tých najlepších kolegov :-)

Články z magazínu

Zobraziť všetky