Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Billdu

Customer Support Specialist with German and English language

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1500 — 2200 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované14.03.2024

Sme hrdí na to, že Billdu patrí vo svojej kategórií medzi TOP hráčov na svete! Začínali sme ako startup, ktorý priniesol na trh mobilnú fakturačnú appku pre malých podnikateľov. Postupne k nám prišlo viac ako pol milióna podnikateľov a zaradili sme sa medzi 10 najlepšie hodnotených fakturačných appiek na celom svete. Fakturácia je však pre nás len prvý krok ako pomôcť malým podnikateľom. Rozhodli sme sa zmeniť spôsob, akým malí podnikatelia pracujú a pomôcť im ešte viac vynikať v tom, v čom sú dobrí. Vytvorením “univerza” samostatných aplikácii ako napr. Appointments & Booking, Ecommerce store alebo Instant Website zastrešíme čo najviac potrieb malých podnikateľov po celom svete.

Spolupracujeme s tými najšikovnejšími Slovákmi (napr. Michal Truban, Michal Pastier, Martin Blaško či Rudo Letko a ďalší). V roku 2023 sme sa stali súčasťou skupiny Team Blue - európskeho lídra v online riešeniach pre firmy a podnikateľov.

Náplň práce

Do nášho teamu hľadáme Customer Support Specialistu/-ku, ktorý/á exceluje v nemčine, má solídne základy angličtiny, afinitu k cudzím jazykom a dobré technické myslenie. Plusom je znalosť holandčiny, prípadne dánčiny, švédčiny či nórčiny, ako aj predchádzajúce skúsenosti so supportom.

Tvojou úlohou bude:
⭐ rýchlo a efektívne reagovať na požiadavky používateľov
⭐ rýchlo a elegantne riešiť incidenty a vysvetľovať komplexné riešenia jednoduchým spôsobom
⭐ monitorovať riešenie nahlásených problémov
⭐ učiť chat bota, vytvárať manuály a užitočné materiály pre používateľov

Tvoje skúsenosti a znalosti budú kľúčovým faktorom pre podporu a rozvoj nášho medzinárodného produktu.
Okrem toho budeš:
⭐Komunikovať s našimi používateľmi cez e-mail, chat aj telefonicky
⭐Podieľať sa na tvorbe interných dokumentov a prekladov do nemčiny
⭐Prispievať k tvorbe materiálov pre používateľov a marketingových textov
⭐Analyzovať a riešiť problémy s aplikáciou

Požiadavky

Ak hľadáš prostredie start-upu s voľnosťou v práci, si u nás na správnom mieste. Očakávame od teba

  • skúsenosti so zákazníckou podporou,
  • silné jazykové znalosti
  • schopnosť analyzovať a riešiť problémy.

No najmä hľadáme osobnosť, ktorá sa hodí do nášho tímu - samostatnú, proaktívnu a priateľskú.

Znie to ako tvoja budúca práca? Pripoj sa k nám a podieľaj sa na výnimočnom svetovom projekte.

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Holandský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti
iKROS - Základy
POHODA (účtovníctvo) - Základy
Vývoj mobilných aplikácií - Základy
Microsoft Office 365 - Základy
Google Docs - Základy
LiveAgent - Základy
Zendesk CRM - Základy

Ponúkame

Nie sme korporát, snažíme sa pracovať čo najviac „smart“. Neustále sa vyvíjame a chceme, aby sa u nás všetci cítili komfortne. Čo sú benefity, ktoré ti ponúkame?

⭐ neformálne a priateľské pracovné prostredie so vzájomnou dôverou
⭐ prácu na zaujímavom a jedinečnom produkte
⭐ stabilné pracovné miesto
⭐ flexibilný pracovný čas, možnosť pracovať čiastočne aj z domu
⭐ odmeny
⭐ 5 sick-days
⭐ príspevok na HW a vzdelávanie
⭐ prostredie pre sebarealizáciu a osobný rozvoj, podpora zo strany spoločnosti ďalej sa vzdelávať a byť neustále v obraze
⭐ Multisport kartu na šport a relax
⭐ inšpiratívne priestory: game room, silent room, relax zone, chat zone a veľa ďalších vychytávok
⭐ super kávu a tých najlepších kolegov -`♡´-

Články z magazínu

Zobraziť všetky