Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Kontakt

Birdline

Mid PPC Špecialista

MestoRemote

FormaFull-time

Plat1400 — 2000 €

TypTPP / Faktúra

Dátum pridania14.05.2021

Naša marketingová agentúra hľadá talenty, ktoré chcú robiť to, čo ich baví. V Birdline pomáhame firmám získavať nových zákazníkov. Firmám dávame nové krídla a spoločne vzlietneme do sveta marketingu.

Náplň práce

✅samostatne plánovať, nastavovať, optimalizovať a reportovať performance
kampane
✅podieľať sa na celkovej digitálnej stratégii klienta, navrhovať digitálne marketingové
stratégie
✅komunikovať s klientom, ale aj s accountom
✅pripravovať prezentácie pre klientov
✅analyzovať výsledky kampaní, pripravovať odporúčania pre ďalšiu komunikáciu

Požiadavky

✅prax v príprave stratégií a exekúcie kampaní
✅proaktivita a zodpoovednosť
✅znalosť Google Ads, Facebook Ads, Google Analytics, Google Tag Manager
✅chuť učiť sa a samostatne rozvíjať v oblasti performance marketingu a celkovo digitálnom marketingu
✅dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
✅ základy SEO
✅spoľahlivosť

Ponúkame

✅partnerstvo - sme partia, ktorá sa rozbieha a hľadáme parťákov do tímu
✅čas - pri tomto ďžobe máš stále čas na iné aktivity (lebo part-time)
✅peniaze — od 1200 eur/ mesiac + ďalšie peniaze ako bonus. (ak si veríš na seniornejší plat, vieme sa dohodnúť)
✅slobodu — pracuj odkiaľ chceš, kedy chceš, len doručuj výsledky v čas a s úsmevom :)

Navrch stránky To top