Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

blueera

PPC Specialist

MestoZvolen

FormaFull-time

Plat1300 — 2200 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované18.03.2024

Sme digitálna marketingová agentúra vo Zvolene.
Tvoríme hlavne weby, eshopy, spravujeme online kampane.
Bavia nás sofistikovanejšie projekty, v rámci ktorých prepájame eshopy a weby s rôznymi informačnými systémami.
Staráme sa o performance klientských webov a eshopov (PPC, SEO, social media, email marketing).

Náplň práce

Tak ako rastú naši klienti, tak aj my potrebujeme zvýšiť kapacity. Preto v týchto dňoch robíme výber skúsených špecialistov. Ak máš skúsenosti s PPC reklamou, si kreatívna/y, proaktívna/y a chceš sa stále posúvať vpred vo svojej oblasti, si ten koho hľadáme.

Aktuálne hľadáme skúsených kolegov na všetky úrovne:
Junior - Medior - Senior

Na začiatok sa vieme dohodnúť aj na part-time spolupráci, záleží od tvojich možností.

Počítaj však s tým, že ak nám to klapne, chceme ťa na full-time in-office 😎

Náplňou tvojej práce bude:

  • úvodné nastavenia pri nových klientoch,
  • spolupráca na vypracovaní digitálnych stratégií,
  • tvorba reklamných kampaní, pravidelná kontrola a optimalizácia výkonu,
  • reporting a komunikácia s klientami,
  • komunikácia s kolegami.

Finálna mesačná odmena závisí od celkového odpracovného času. Na klietských taskoch / projektoch / úlohách pracujeme prostredníctvom prehľadného CRM.

Štartovacia hodinová sadzba vznikne našou vzájomnou dohodou po úspešnom absolvovaní výberového konania, ktoré sa uskutoční u nás v agentúre. 💪

Požiadavky

  • skúsenosti s PPC (pri pozícii junior aspoň na teoretickej úrovni)
  • proaktívny prístup
  • schopnosť a chcenie učiť sa nové veci
  • sledovať trendy v online marketingu
  • byť kamoš s číslami / tabuľkami / excelom
  • analytický typ

Ponúkame

  • priestor na kariérny rast
  • tím šikovných a priateľských kolegov
  • odmeny za vzdelávanie
  • časová flexibilita / vieš si zadeliť čas
  • nové agentúrne priestory
  • pravidelné thajské masáže / Nuad Thai Massage Zvolen
  • agentúrne akcie ...

Články z magazínu

Zobraziť všetky