Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Bodhi

Web Content Editor/Digital Marketing

MestoBratislava

FormaPart-time

Plat860 — 990 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované07.04.2024

Náplň práce

Hľadáme šikovného direct marketéra s grafickým cítením, ktorý/á bude spravovať, designovať a fotografovať digitálny obsah pre naše nové oddelenie online marketingu a weby www.bodhispa.sk, www.bodhi.cz, www.bodhi.hu, www.amazon.de/bodhispa.

Požiadavky

-Správa digitálneho obsahu a optimalizácia Landing pages s pomocou interného marketingového tímu.

  • Tvorba produktových konceptov a digital kampaní, vrátane produktovej fotografie
    -Vývoj a implementácia stratégií kľúčových slov a konceptov SEO/SEM.
  • WEB DESIGN, UX a Správa CI/Brand image databáz
    -Spolupráca na projektoch, vývoji a údržbe internetového obchodu s interným vývojovým tímom.
  • podpora pri Správe Bloggu a riadenie Social medií v spolupráci mark. teamom
  • budovanie značky / Brand management / na online platformách ako Amazon, Google. atď. v koordinácii s vedením spoločnosti.
    -Vývoj nových nástrojov CRM a riadenie aktivít direct marketingu vrátane správy DB a segmentácie cieľov.
  • Optimalizácia a štruktúrovanie pracovných procesov spolu s Sales & Marketing Directorom a Key Account Managerom sa postaráte o expanziu stratégie pre zvýšenie predaja a povedomia o značke.
  • Analýzy a reporting z digitálu a online

Ponúkame

  • Vysoko kvalifikovanú pozíciu v oblasti marketingu pre BEAUTY / FASHION / SPA
  • Zázemie medzinárodnej spoločnosti
  • Mladý dynamický tím
  • Plný alebo Skrátený úväzok 40-20h týždeň
  • Nástup možný ihneď
  • Práca priamo v centre starého mesta s možnosťou Home office 1 deň
  • Mzda v hrubom part-time EUR 975 a full-time EUR 1950
  • % provízna zložka
  • vstupy do SPA a na masáže 2x ročne
  • team building a vianaočný večierok
  • Bonusy, prémie a ďaľšie zamestnanecké výhody

Články z magazínu

Zobraziť všetky