Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Bohemia Interactive Simulations

Vývojár, ktorý sa nebojí C++

MestoKošice

FormaFull-time

Platod 1500 €

TypTPP

ÚroveňJunior ⭐️

Aktualizované06.02.2023

Náplň práce

Zohnať kvalitného C++ programátora je v dnešnej dobe neľahká úloha - nielenže sa firmy predbiehajú v platoch a benefitoch, ale kto dnes ešte v C++ robí rád/a, tak to znamená, že týmto jazykom a technológiami naň naviazanými doslova žije.

My, vývojári v Bohemia Interactive Simulations, sa za takýchto nadšencov považujeme. Mnohí z nás stáli pri zrode nášho hlavného produktu - Virtual Battle Space (VBS) - od čias, kedy sa objavilo C++98 a niektorí pamätajú časy ARMA či dokonca Operation Flashpoint, kde to celé začalo.

Ako firma sa BISim za 21 rokov rozrástla z pár členného tímu nadšencov na medzinárodnú spoločnosť - najväčšia pobočka je v Prahe, najnovšia tu v Košiciach. Naši hlavní zákazníci sú členské krajiny NATO, ktoré na našich produktoch trénujú vojakov, čím šetria nielen prostriedky na výcvik, ale aj chránia životy samotných vojakov a životné prostredie vôkol nás.

Požiadavky

Hľadáme do nášho tímu vývojára/ku, ktorý/á má programovanie predovšetkým ako hobby a až potom ako profesiu. Robíme na fakt zaujímavých veciach, od 3D renderingu cez AR/VR až po simuláciu celých svetov v cloude, takže naše projekty a úlohy preveria aj tie najdrsnejšie povahy :)

Na druhej strane uprednostňujeme motivovaných a spokojných zamestnancov, takže žiadne šibeničné deadliny alebo ťahanie nadčasov - my naše produkty dodávame, keď sú naozaj hotové.

Ak sa ti pozdáva, čo si si práve prečítal/a a zároveň ti niečo hovorí:

  • C++ (nečakané!) - stačí dedičnosť a pár základných C++ konceptov, šablóny sú len bonus naviac
  • základy lineárnej algebry
  • trpezlivosť pri analyzovaní záhadných problémov
  • máš aspoň Bakalára z informatiky alebo ekvivalentného štúdia
  • a vieš sa dohovoriť po anglicky na úrovni B2 (väčšinou čítanie/písanie, občas telefonát), tak nám určite napíš, budeme sa mať o čom porozprávať.

Ponúkame

Z takých štandardných vecí ponúkame:

  • pohodové pracovné prostredie - tvoríme v KE malú komunitu, máme prakticky plochú riadiacu štruktúru, sídlime v pekných priestoroch hneď pri Hlavnej ulici
  • stabilnú prácu - nie je to len taký personalistický BS, jednak máme minimálnu fluktuáciu ľudí, ale hlavne máme dlhodobé zákazky a zákazníkov
  • možnosť reálnej zodpovednosti a rastu - nehľadáme len robotov na programovanie, ale aj ľudí, ktorí vedia svoje vedomosti odovzdávať ďalej
  • keďže armáda do vývoja investuje nemalé prostriedky, tak máš možnosť pracovať s najmodernejším (niekedy aj najexotickejším) hardvérom, aký sa dá kúpiť
  • 25 dní dovolenky (bežne je 20) + 3 sick days
  • plne hradené stravenky, ktoré ti v pohode vystačia na obed a plne hradená Multisport karta

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top