Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

bragama

Social Media Manager - Idea Maker

MestoRemote

FormaPart-time

Platod 500 €

TypFaktúra

Aktualizované26.09.2024

Sme digitálna marketingová agentúra a hľadáme kreatívneho a motivovaného Social Media Managera / Idea Makera, ktorý/á nám pomôže rozvíjať a implementovať inovatívne stratégie na sociálnych sieťach pre našich klientov. Ak máš vášeň pre obsahový marketing, sleduješ trendy a máš skúsenosti so správou sociálnych sietí aj copywritingom, pridaj sa k nám!

Náplň práce

Na starosti budeš mať u nás najmä:

  • Pravidelná správa sociálnych sietí (Facebook, Instagram, LinkedIn, TikTok) vrátane plánovania, tvorby a publikovania obsahu pre našich klientov.

  • Tvorba stratégie pre sociálne siete

  • Pravidelná starostlivosť o zverené sociálne siete

  • Zadávanie práce grafikom

  • Tvorba textov pre reklamné kampane mimo sociálnych sietí (Google Ads, bannerové reklamy, atď.) a tiež pre iné marketingové kanály (blogy, newslettery, webstránky).

  • Analýza výsledkov sociálnych sietí a vytváranie reportov.

  • Spolupráca na idea makingu pre stratégie pre nových klientov.

  • Sledovanie trendov a hľadanie nových príležitostí na zlepšenie zapojenia a rozvoja značky.

  • Podieľanie sa na marketingu agentúry

Požiadavky

Základné veci, ktoré by si mal/a mať na úvod v malíčku:

  • Skúsenosti so správou sociálnych sietí a digitálnym marketingom.

  • Skúsenosti s copywritingom a písaním textov pre rôzne formy online komunikácie.

  • Kreatívne myslenie a schopnosť prichádzať s novými nápadmi.

  • Skvelé komunikačné a organizačné schopnosti.

  • Schopnosť pracovať samostatne a riadiť si čas pri práci na diaľku.

  • Máš skvelú gramatiku a štylistiku

  • Skúsenosti s prácou a nastavovaním kampaní cez Meta Business Manager (Ads manager).

  • Doťahuješ veci do konca

  • Žiješ marketingom, sleduješ dianie vo svete a v marketingu a neustále sa snažíš v tejto oblasti vzdelávať

Veľké plus, ak máš skúsenosti s nástrojmi ako:

  • Google Ads
  • Google Analytics
  • Wordpress
  • Mailchimp

Hľadáme človeka na čiastočný úväzok. Pokojne študenta na dohodu, prípadne živnosť alebo s.r.o.

Ponúkame

Keďže ide o prácu v menšej agentúre, tvoja práca bude veľmi rôznorodá. Vďaka tomu sa naučíš široké spektrum vecí a budeš sa môcť vyprofilovať v tej oblasti, ktorá ťa baví najviac.

Ďalšie benefity práce u nás:

  • Vzdelávanie sa a účasť na rôznych školeniach
  • Remote
  • Práca na part-time s možnosťou dlhodobej spolupráce.
  • Flexibilný pracovný čas, možnosť pracovať odkiaľkoľvek. Samozrejme za podmienky plnenia DDL. Je teda jedno, či prácu urobíš v piatok alebo sobotu, doobeda alebo v noci. Hlavne aby boli DDL splnené.

Ak si sa v ponuke našiel/la pošli nám CV a tiež nám napíš niečo o sebe a o tvojich skúsenostiach :) Budeme sa tešiť na prípadný pohovor.

O firme

Sme digitálna marketingová agentúra, ktorá sa zameriava na komplexné riešenia marketingu pre firmy z rôznych oblastí.

Články z magazínu

Zobraziť všetky