Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

brainit.sk

WordPress developer s ambíciou udávať smer web vývoju

MestoŽilina

FormaFull-time

Platod 1700 €

TypTPP

Pridané10.09.2024

Náplň práce

V BRAIN:IT sa nám, mimo custom softvérových riešení, vo veľkom darí premieňať víziu našich klientov o moderných, funkčných, responzívnych weboch, ktoré prezentujú, performujú a zarábajú, na realitu. TEBE sa ponúka príležitosť sa na web developmente nielen podieľať, ale v prípade ambícií túto oblasť aj leadovať a riadiť a budovať menší tím.

Hľadáme človeka, kt. baví sa realizovať v CMS, najmä v najpopulárnejšom, všestrannom, jednoduchom ale mocnom WORDPRESS-e.

V našom portfóliu, kt. sa budeš venovať sú interné stránky, ako brainit.sk, nfqes.sk, ale najmä komplexnejšie projekty, kde tvoríme napr. väčšie e-shopy s prepojeniami na ERP, skladové hospodárstva, dopravcov či banky, ako aj menšie projekty, kde sa spravuje obsah a optimalizuje ich výkon.

Tak už nám len pošli nabombené weby, na kt. si pracoval/a.....aaáá

Ready? Steady...GO

analýza, návrh architektúry a štruktúry web stránky/aplikácie

návrh/podieľanie sa na tvorbe dizajnu, UX/UI

API rozhrania pre ERP, sklad, platobné brány a pod.

SEO, optimalizácia a performance (lighthouse, ahrefs,..)

tvorba jazykových mutácií

redizajn existujúcich riešení

správa, aktualizácie a support existujúcich riešení

spolupráca s frontend developermi, marketingovým oddelením a ostatnými kolegami podľa potreby naprieč firmou

možnosť podieľať sa na riadení WP developmentu a tímu

Požiadavky

programátorská logika

komunikatívnosť, samostatnosť / tímovosť

kreativita, angažovanosť, dôslednosť

rozvojový mindset - chuť napredovať a realizovať sa aj v iných technológiách (napr. React a pod.)

všeobecná orientácia a záujem o trendy v CMS systémoch

tvorba custom pluginov v PHP - výhodou

orientácia v optimalizačných technikách (technické SEO) - štrukturované dáta, html tagy (kanonické adresy), nastavenie redirectov, site mapy

tvorba grafiky (FIGMA, PHOTOSHOP, CANVA) - výhodou​

WordPress - Expert
HTML - Expert
CSS - Pokročilý
Bootstrap - Pokročilý
Search engine optimization (SEO) - Pokročilý
UX/UI Design - Pokročilý
PHP - Mierne pokročilý
JavaScript - Mierne pokročilý
Content management system (CMS) - Pokročilý
MySQL - Mierne pokročilý

Ponúkame

V Brain-e spoznáš nielen superských ľudí, ale navyše budeš pracovať vo fancy priestoroch a využiješ napr. aj:

Vzdelávanie

  • získanie certifikátov - sme certifikačné stredisko, ktoré poskytuje expertné IT kurzy alebo napr. komplexné kurzy MS office a iné
  • iné formy vzdelávania - kurzy, školenia, workshopy, konfrerencie, webináre atď. - kde sám/a prejavíš iniciatívu a ich absolvovanie ti zlepší skilly v práci
  • kariérny rast - ak budeš napredovať, možeš vyrásť a posunúť sa na vyššiu pozíciu
  • online kurzy angličtiny / španielčiny

Budgety

  • Ročný budget vo výške 90 e na nákup periférií (ak túžiš po nejakej spešl myške, klávesnici, slúchatkách a pod.)
  • Cafetéria - budget na nápoje a snacky
  • ročné odmeny v závislosti od splnených cieľov a hospod. výsledkov

Regenerácia/šport/ostatné

  • +5 dní platenej DV nad rámec zákona
  • Multisport karta
  • flexibilný pracovný čas
  • Home-office
  • káva, čaj
  • ovocné stredy
  • herná zóna (kalčeto, VR, letecký simulátor, stolové hry)
  • spoločné akcie - zimná/letná chata, grilovačky, plesy, raňajky
  • elektrické kolobežky
  • tel s paušálom (+ noťas) aj na súkromné účely

O firme

V BRAIN:IT vyvíjame inovatívne softvérové systémy, ktoré nachádzajú veľké využitie v priemysle, zdravotníctve, finančníctve či v digitalizácii.

Pomáhame podnikom riešiť ich problémy a udržiavať náskok pred konkurenciou poskytovaním najnovších technológií. Dodávame softvérové ​​riešenia pre budovanie silnej digitálnej budúcnosti. BRAIN:IT je mladá dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá rastie spolu so svojimi klientmi. Kvantita a kvalita progresívnych „BRAINov“ v našom špecializovanom tíme sa neustále vyvíja vďaka tvorivej atmosfére našich kancelárií v Bratislave a Žiline.

Môžeš sa u nás veľa naučiť a posunúť sa kariérne ale i finančne.

Viac info sa dozvieš na našom webe: https://brainit.sk/

Články z magazínu

Zobraziť všetky