Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Cambridge Study

Marketing & customer happiness manažér

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1200 — 1800 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané20.06.2022

Cambridge Study tvorí Juraj (zakladateľ), Lenka a Ivana. Pomáhame ľuďom študovať v zahraničí na stredných a vysokých školách alebo jazykových kurzoch. A robíme to dobre. Okrem poradenstva pri výbere študijného programu a lokality, zabezpečujeme celý proces vycestovania a pomoc či podporu počas samotného pobytu.

Výrazne nás odlišuje, že máme vlastnú skúsenosť s tým, čo predávame. Sami sme v zahraničí študovali a chodíme tam na kurzy, ktoré ponúkame. Vďaka tomu klientom dokážeme dobre poradiť, pozrieť sa na veci z ich perspektívy a postarať sa o nich, aj keď narazia v zahraničí na problémy.

Chceme rásť a zároveň si zachovať priateľskú atmosféru, ktorá u nás vládne. Naším cieľom je umožniť (nielen) mladým ľuďom získať kvalitnejšie vzdelanie v zahraničí. To nás neustále ženie vpred. No nechceme len poslať do sveta čo najviac študentov a nasľubovať im pritom hory-doly. Keď sa klient rozhoduje, urobíme mu porovnanie – tu sú také plusy/mínusy a nemaľujeme mu situáciu na ružovo. Radšej nech do zahraničia ide iba vtedy, keď to má pre neho pridanú hodnotu a pomôže mu to v živote.

Potrebujeme si vytvoriť priestor na rast. Máme veľa nápadov na zlepšenia, ktoré nás môžu posunúť o kus vpred. Vieme presne, čo potrebujeme, ale spokojnosť klienta máme vždy na prvom mieste a tak ich nestíhame vždy aj realizovať. Preto ku sebe hľadáme posilu.

Náplň práce

Koho hľadáme?

Máš pozitívny vzťah ku reklame, sociálnym sieťam, grafickému dizajnu, copywritingu, prípadne tvorbe videí? Súhlasíš s tým, že pre nastavenie fungujúcej marketingovej stratégie treba zákazníka v prvom rade počúvať a byť s ním v neustálom kontakte?

Nečakáme, že budeš doma vo všetkých oblastiach, stačí ak máš skúsenosti s niektorými z nich a ostatné máš chuť u seba rozvíjať. Výhodou je, ak je cestovanie tvojou záľubou a máš skúsenosť so štúdiom alebo životom v zahraničí. Ak slová ako samostatnosť, customer experience a kreativita ti nie sú cudzie – čítaj ďalej. 🙂

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Príprava a rozvoj marketingovej a PR stratégie firmy a brand manažmentu v spolupráci so CEO firmy,
  • príprava a správa príspevkov na sociálnych sieťach Instagram, Facebook, LinkedIn a YouTube,
  • príprava a správa platených kampaní na sociálnych sieťach Instagram, Facebook,
  • sledovanie a reporting marketingových KPIs manažmentu firmy,
  • komunikácia s partnermi, externými dodávateľmi, grafikmi a reklamnými agentúrami,
  • písanie a editovanie blogových článkov a mediálnych výstupov,
  • manažment firemného webu,
  • komunikácia s našimi klientmi, ich podpora a pomoc s riešením rôznych situácií v zahraničí,
  • spolupráca na definovaný „customer happiness“ stratégie a vytvorenie časového harmonogramu,
  • neustále vylepšovanie „customer experience“ vrátane zlepšovania interných procesov,
  • podpora aktivít na získavanie nových klientov vďaka spolupráci a referenciám od našich klientov,
  • priateľská komunikácia a efektívna spolupráca s ostatnými členmi tímu,
  • profesionálna a priateľská komunikácia s klientmi a dodávateľmi,
  • ostatné úlohy dohodnuté s manažmentom.

Požiadavky

Do nášho rastúceho tímu hľadáme nového kolegu alebo kolegyňu za účelom dlhodobej spolupráce. Neponúkame prácu na dočasnú výpomoc ale mnoho-ročnú spoluprácu pre človeka, ktorý hľadá zaujímavú a kreatívnu prácu, stabilný a férový príjem, a profesionálnu, a zároveň priateľskú pracovnú atmosféru. Hľadáme človeka, ktorý nemá rád monotónnosť, s citom pre dizajn, láskou ku copywritingu, ale aj empatickou komunikáciou a schopnosťou počúvať klientov.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Predchádzajúce aspoň čiastočné skúsenosti s príbuzným typom práce (marketing, copywriting, customer service, digital marketing atď.),
  • skúsenosti s manažovaním web stránok vo WordPress,
  • skúsenosti s Meta (Facebook) Business Suite a s Google Analytics,
  • skúsenosti so SEO optimalizáciou a copywriting v súlade so SEO,
  • ovládanie práce v Canve prípadne iné grafické programy výhodou,
  • anglický jazyk na úrovni B2, absolvované štúdium v zahraničí výhodou,
  • pozitívny vzťah ku sociálnym médiám a digitálnemu marketingu,
  • kreativita a schopnosť prinášať nové praktické nápady,
  • precíznosť a dôslednosť,
  • príjemné a priateľské vystupovanie voči klientom a kolegom,
  • zodpovedný prístup k zadaným úlohám,
  • proaktívne riešenie problémov a ich predchádzanie,
  • trpezlivosť a doťahovanie vecí do konca,
  • schopnosť samostatne riešiť aj neočakávané situácie s klientom,
  • schopnosť práce so stresom,
  • motivácia učiť sa novým technikám a zdokonaľovať svoj výkon.

Ponúkame

  • plat zodpovedajúci predchádzajúcim skúsenostiam, kvalifikácii a pracovnému nasadeniu,
  • motivujúce finančné ohodnotenie po zaškolení,
  • možnosť cestovať do rôznych krajín a zdokonaľovať sa v angličtine,
  • flexibilita a home-office podľa dohody,
  • možnosť práce v stabilnej spoločnosti ako kmeňový zamestnanec spoločnosti a garantovaný osobný prístup,
  • možnosť ďalšieho vzdelávania a sebarealizácie,
  • firemný laptop a služobný mobil, Multisport karta,
  • mladé a dynamické firemné prostredie a malý kolektív s rodinnou atmosférou.

Články z magazínu

Zobraziť všetky