Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

CANCOM Slovakia

Onsite Support Engineer

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1800 €

TypTPP

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané22.06.2022

Spoločnosť CANCOM Slovakia bola založená v roku 2019 s 30 zamestnancami. Dnes viac ako 200 vysokokvalifikovaných nemecky a anglicky hovoriacich IT odborníkov zabezpečuje poskytovanie širokej škály špecializovaných IT služieb.

CANCOM Slovakia je súčasťou CANCOM so sídlom v Nemecku v Mníchove. Spoločnosť má viac ako 4 000 zamestnancov a poskytuje viac ako 20 000 zákazníkom IT služby v 60 krajinách.

CANCOM je popredným poskytovateľom služieb v oblasti digitálnej transformácie a vyvíja nové IT riešenia pre medzinárodných zákazníkov, ktoré im pomôžu na ceste k digitalizovanej budúcnosti.

Aktuálne hľadáme odborníkov z rôznych oblastí: Linux, Backup, Storage, Virtualisation a Windows administrátorov.

V ponuke máme aj netechnické pozície, ktoré sú viac zamerané na projektové riadenie, procesný manažment a starostlivosť o zákazníka. Pri pozíciách takéhoto typu očakávame pokročilú znalosť nemeckého jazyka.

Náplň práce

  1. You will provide On Site support for current and future systems, applications, and technologies.
  2. You will operate as a technical coordinator with offshore vendors and hosting, maintenance, and software providers for changes requested from architecture, business, functional support, and IT helpdes
  3. Support will be provided to a customer’s internal and external users in English and in cooperation with SL1, SL2 and internal IT support teams.

Požiadavky

  • At least 1 year in face-to-face Desktop/Laptop support
  • Experience in supporting/troubleshooting/administering of the following technologies is: Windows 10 OS, (Office365, SharePoint, Teams, Microsoft Endpoint Manager / Intune, etc.) – candidate will be trained in fundamentals of Microsoft365, On site networking and security (switches), Microsoft Azure - User and Access Management
  • You have consistently great customer service skills.
  • B2 level English skills (or higher) - German or other language would be advantageous

Ponúkame

Flexible working time
Travel ticket reimbursement in Bratislava
Newest equipment (HP Probook/Zbook, Iphone)
Company events (now online – Sports activities - yoga trainings, functional training or exercises focused on a healthy back , poker party, various games)
Free drinks and fruit (4 times a week)
Meal Allowance (fully paid by employer)
Employee referral program
Further education Cancom Academy
Occupational Disability Insurance
Internal travel agency
Employer-funded pension
Multi sport card (fully paid by employer)

Články z magazínu

Zobraziť všetky