Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Cassa Game Industry

Backend Developer

MestoRemote

FormaFreelance

Plat2000 — 3200 €

TypFaktúra

Úroveň

Pridané10.03.2022

Náplň práce

Sme progresívne developerské štúdio Cassagi a v najbližších týždňoch vstupujeme do nových prestížnych herných projektov. Tie si však vyžadujú potrebu rozšíriť náš interný tím, a preto aktuálne hľadáme skúsených Backend Developers.
V našom tíme budeš mať možnosť pracovať na herných projektoch pre PC a mobilné platformy.

Hľadáme ľudí, ktorí zapadnú do nášho kolektívu, ktorí sa chcú neustále posúvať dopredu a ktorí chcú dodať klientovi len to najlepšie! 😉

Tvojou náplňou práce bude:
Tvorba game servera pomocou JHipster
Dokončenie/prepracovanie existujúceho prototypu game servera do profukčnej formy
Integrácia s Ethereum blockchainom (konkrétne s Arbitrum)
Tvorba NFT service-ov
Tvorba REST API pre game klienta
Tvorba backoffice pre administráciu
Návrh a tvorba architektúry pre large-scale deployment
Zameranie sa na vývoj všetkej logiky na strane servera, údržbu a definíciu databázy a zabezpečenie vysokého výkonu a odozvy na požiadavky z front-endu
Spolupráca s front-end vývojármi pri tvorbe REST API
Aktívne podieľanie sa na celkovom životnom cykle aplikácie
Definovanie a komunikovanie technických a dizajnových požiadaviek
Tvorba udržateľných a funkčných webových aplikácii s čistými kódmi
Vykonávanie testov používateľského rozhrania a optimalizácia výkonu
Tvorba unit a integračných testov
Implementácia riešenia tak, aby spĺňalo požiadavky v oblasti škálovateľnosti, dostupnosti, výkonu a bezpečnosti
Spolupráca s front-end vývojármi, developermi, analytikmi, testermi v agilnom tíme

*Použité technológie: *JHipster, Spring, Hibernate, Liquibase, RabbitMQ, JWT
Databázy: PostgreSQL, Redis, DynamoDB
Deployment/Integrácie: AWS, Docker, Kubernetes, Unity 3D, Smartfox
Monitoring: Prometheus, Grafana
Iné: Gradle, JUnit, Mockito, shell scripting, git, GitLab, Jira, SOLID, DRY, Clean Code

Požiadavky

  • Vyžaduje sa plynulosť alebo porozumenie špecifických jazykov ako sú Java, Groovy, YAML, BASH
  • Silné pochopenie cyklu vývoja webu a programovacích techník a nástrojov
  • Pochopenie technológie blockchain
  • Vynikajúce schopnosti project a time manažmentu
  • Schopnosť odhaľovať a riešiť problémy
  • Vynikajúce komunikačné schopnosti
  • Schopnosť pracovať samostatne, ale aj v skupine
  • Anglický jazyk - úroveň C1

Ponúkame

  • Práca na zaujímavých medzinárodných projektoch v hernom priemysle
  • Odborný a personálny rozvoj v dynamickom kolektíve
  • Priateľská firemná kultúra

Články z magazínu

Zobraziť všetky