Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

casual

Account Manager

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizované02.04.2024

Sme komunikačná agentúra, ktorá aktívne spolupracuje s top značkami zo Slovenska aj zahraničia ako Telekom, ZSE, Allegro, Procter&Gamble či Accenture. Robíme veľkolepé eventy, prepracované PR kampane a vymýšľame celistvé komunikačné stratégie.

Naša kancelária? Malý a útulný domček na Devíne plný kreatívnej energie. Ak ale radšej pracuješ z domu, nevadí - radi ťa však uvidíme v kancelárii aspoň občas.

Sme hrdí na naše ocenenia ako Prokop a Zlatý středník, pretože ukazujú, že vieme, čo robíme – a robíme to s radosťou!

Náplň práce

Hľadáme práve teba, ak máš vášeň pre tvorbu nezabudnuteľných komunikačných kampaní a miluješ svet marketingu, PR a eventov.

U nás budeš:

  • Tvorca komunikačných stratégií pre našich klientov.
  • Most medzi klientmi a dodávateľmi – komunikovať, sumarizovať, briefovať.
  • Riešiť projekty - či už máš rád texty, digitál, alebo si skôr PR-ista, máme pre teba prácu.
  • Zaoberať sa cenovými ponukami, fakturáciou a uistíš sa, že všetko ide hladko.
  • Prezentovať, presviedčať, oslniť – tvoje návrhy budú naše návrhy!
  • Hľadať nové príležitosti a prinášať čerstvé nápady.

Požiadavky

Túžime nájsť niekoho, kto:

  • Je nadšený z práce s veľkými značkami a chce zanechať stopu v komunikácii.
  • Má skúsenosti s PR a/alebo marketingom, ideálne na pozícii accounta (nie je nevyhnuťnosťou)
  • Je samostatný, zodpovedný a vie pracovať v tíme.
  • Rozumie mediálnemu svetu.
  • Má komunikatívnu angličtinu a slovenčinu.
  • Má základy copywritingu – vieš premeniť slová na magické posolstvá.

Skvelým bonusom je network ľudí v komunikačnom svete - obchoďáci, novinári, dodávatelia. Ak ich nemáš, radi ťa ponoríme aj do tohto sveta. Vodičák je plus, ale nie je nutný.

Ponúkame

Okrem zaujímavej práce pre veľké značky ti vieme ponúknuť prácu v malom kolektíve, kde sa poznáme po mene a na vstup do kancelárie sa nepotrebujeme “pípnúť”. Ak si zodpovedný typ a vieš si samostatne strážiť prácu a termíny, u nás nájdeš vytúženú volnosť a flexibilný pracovný čas.

Okrem toho u nás nájdeš

  1. Príjemné pracovné prostredie v širšom centre Bratislavy. Ak prídeš na pohovor, uvidíš na vlastné oči.
  2. Bonusy na základe tvojho výkonu a výkonu agentúry.
  3. Možnosť priniesť do práce aj svojho domáceho miláčika

Príď k nám a staň sa súčasťou tímu, kde každý deň je príležitosťou rásť, učiť sa a tešiť sa z úspechov. Ponúkame ti priestor na tvorivú prácu, flexibilný pracovný čas a kolektív, kde sa každý pozná menom.

Články z magazínu

Zobraziť všetky