Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

ContentFruiter

Grafický dizajnér/kreatívec

MestoNitra

FormaFull-time

Platod 1300 €

TypFaktúra

Úroveň

Pridané10.05.2022

Sme content marketingová agentúra pôsobiaca v Nitre. Už viac ako 5 rokov sa špecializujeme na content marketingové projekty a vytvárame informačných lídrov na trhu.

Náplň práce

Budujeme profesionálnu grafickú dizajnovú divíziu. Pridaj sa k nám na cestu marketingom, ktorý pre klientov robíme inak. Spoznaj nové príležitosti, naber nové skills a staň sa uznávanou osobnosťou v grafickom dizajne. Ak máš ambíciu mať svoj tím (Tímlíder), alebo máš skúsenosti, aby si prevzal kormidlo Art Directora, chceme sa o tom s tebou rozprávať.

Si kreatívny dizajnér s hmatateľným vkladom, vlastným rukopisom, ktorý vie a chce napredovať a prinášať nám aj našim klientom dizajn na mieru? Vidíš aj za roh, či dopredu, dokážeš empaticky vnímať a analyzovať zadania a pripraviť to, čo zafunguje?

Budeš sa stretávať napríklad s týmito aktivitami:

  • tvorba výnimočných a originálnych infografík a ebookov
  • vizuálne indentity online kampaní klientov
  • webdizajnové návrhy riešení
  • bannery, posty pre sociálne siete
  • sekundárne aj tvorba pre print
  • aj sám prídeš s návrhmi úplne nových dizajnových produktov (dáme ti priestor)
  • interné korporátne výstupy agentúry
  • support pre videotvorbu (grafika)
  • spracovanie case studies agentúry – dizajnová prezentácia našich výsledkov
  • skills v animácii je vítaný
  • skills vo videotvorbe je plusom
  • iné tvoje skills ti pridajú body

Ak Ťa naša pracovná ponuka svojim profilom zaujala, zašli nám spolu so životopisom aj ukážky Tvojej grafickej tvorby.

Kontaktovať budeme iba záujemcov, ktorí spĺňajú požadované kritéria - za porozumenie vopred ďakujeme.

Požiadavky

  • máš preukázateľné skúsenosti s grafikou na profesionálnej úrovni, dokladuje to tvoje priložené vlastné portfólio
  • využívaš Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign (podmienka)
  • výhodou bude znalosť práce v Adobe After Effects, Sketch App, Figma,
  • si kreatívny a máš zároveň zdravý kritický prístup k vlastnej tvorbe
  • máš schopnosť samostatne tvoriť – od prijatia úlohy až po odovzdanie a odprezentovanie zadania; rozumieš dôležitosti termínov a kooperácií
  • vnímaš nové trendy a máš na ne názor
  • proaktívny prístup je ti vlastný
  • si tímový hráč
  • dravosť ťa ženie vpred, chceš rozvíjať seba ale aj firmu, pre ktorú pracuješ

Ponúkame

  • otvorené, priateľské, progresívne a freelancerské pracovné prostredie
  • mladý kolektív, ktorý ťa rád vezme na teambuilding
  • vytvorený priestor pre kreativitu a odborný rast
  • stabilné miesto v rýchlo sa rozvíjajúcej a rastúcej inovatívnej spoločnosti pôsobiacej aj na medzinárodnej úrovni
  • flexibilný pracovný čas
  • práca aj formou home office (niekoľko dní v týždni) je samozrejmosťou
  • podpora a plánovanie odborného vzdelávania podľa potrieb a preferencií
  • príležitosti na sebarealizáciu – možnosť prichádzať s nápadmi, optimalizáciami, či inováciami
  • program benefitov postavený na 7 pilieroch

Články z magazínu

Zobraziť všetky