Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

ContentFruiter

Head of Digital

MestoNitra

FormaFull-time

Plat1500 — 2000 €

TypFaktúra

Aktualizované19.08.2024

Náplň práce

Pridaj sa k nám a buď súčasťou úspešného príbehu

Chceš byť súčasťou agentúry, ktorá zmenila pravidlá hry v content marketingu na Slovensku? Hľadáme lídra, ktorý povedie našu online marketingovú divíziu a prispeje k rozvoju našich dlhodobých projektov, ktoré formujú trh už viac ako 7 rokov.

Kto sme?

ContentFruiter je špecializovaná marketingová agentúra, ktorá od svojho vzniku v roku 2016 stojí na čele content marketingu na Slovensku. Sme priekopníkmi v oblasti obsahovej stratégie, pričom pre našich klientov vytvárame unikátne a dlhotrvajúce riešenia, ktoré im pomáhajú stať sa informačnými lídrami vo svojich segmentoch. Naša práca nie je len o tvorbe obsahu – poskytujeme tiež komplexné online marketingové a performance aktivity, ktoré našim klientom prinášajú reálne výsledky.

Prečo práve my?

Naše portfólio hovorí za nás. Pracujeme pre významné značky ako VÚB, SCONTO, Garmin, AJ Produkty, Terran, Viessmann, Sweet Family, Penam, SCANquilt, Velux a mnoho ďalších. Pokrývame slovenský a český trh a spolupracujeme s klientmi, pre ktorých tvoríme riešenia šité na mieru, ktoré majú dlhodobý dopad. Sme zohraný tím špecialistov, ktorí spoločne vytvárajú hodnoty, ktoré menia trh.

Čo bude tvojou úlohou?

  • Vedenie a rozvoj online marketingovej divízie.
  • Tvorba a implementácia stratégií, ktoré posunú našich klientov na vrchol v ich segmente.
  • Riadenie a koordinácia tímu špecialistov, aby sme zabezpečili plynulý chod všetkých online kampaní.
  • Úzka spolupráca s content marketingovým tímom na synergickom prepájaní obsahu a výkonových kampaní.
  • Sledovanie trendov a inovácie v oblasti online marketingu, aby sme boli vždy o krok vpredu.

Požiadavky

  • Skúsenosti v oblasti online marketingu a s vedením tímu.
  • Výborný rozhľad v online marketingu a chuť sa neustále vzdelávať a posúvať.
  • Schopnosť strategicky myslieť a vytvárať online kampane, ktoré prinášajú výsledky.
  • Výborné organizačné, komunikačné a prezentačné schopnosti.
  • Vzťah k obsahu a chuť pracovať v dynamickom prostredí, kde kvalita a dlhodobé výsledky sú na prvom mieste.

Ponúkame

  • Práca v progresívnej agentúre, ktorá určuje trendy v content marketingu na Slovensku.
  • Možnosť pracovať so známymi značkami a vytvárať kampane, ktoré majú reálny dopad.
  • Kreatívne a inšpiratívne pracovné prostredie, kde má každý hlas svoj význam.
  • Flexibilná pracovná doba a podpora osobného rozvoja.
  • Možnosť čiastočnej práce z domu.
  • Tím, ktorý ťa bude podporovať v tvojom profesionálnom raste.
  • Program benefitov.

O firme

Sme content marketingová agentúra pôsobiaca v Nitre. Už viac ako 5 rokov sa špecializujeme na content marketingové projekty a vytvárame informačných lídrov na trhu.

Články z magazínu

Zobraziť všetky