Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Československá obchodná banka

iOS Developer

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypTPP

Úroveň

Pridané21.09.2022

Náplň práce

Náš tím Mobilného bankovníctva k sebe hľadá novú tvár na pozíciu iOS Developera. Kolegovia v tíme majú na starosti in-house vývoj a správu vlajkových lodí nášho mobilného bankovníctva, a teda aplikácií ČSOB SmartBanking a ČSOB SmartToken. Tvojou úlohou bude:

Vývoj, test a podpora našich mobilných aplikácií, návrh nových komponentov a funkcionalít, sledovanie výkonu, kvality a responzívnosti,
oprava vzniknutých chýb a existujúceho kódu, príprava programových patche-ov,
spolupráca pri implementovaní third-party integrácií nášho SmartBankingu, ktoré ho ako aplikáciu posúvajú ďaleko za hranice bankovníctva.

Požiadavky

  • Min. 2 roky skúseností s vývojom aplikácií pre iOS (Objective-C, Swift),
  • praktická skúsenosť pri práci s nástrojmi ako Git, Jira, Bitbucket, Bamboo, Confluence
  • skúsenosť s tvorbou Unit testov,
  • anglický jazyk aspoň na úrovni B2.

Nižšie uvedené znalosti a skúsenosti budú pre teba obrovskou výhodou:

  • Protokolovo orientované programovanie (POP), Swift Package Manager, OWASP, RASP, UI Testy, pokročilá správa pamäte – virtualizácia,
  • skúsenosť s agilným vývojom a Scrum projektovým riadením,
  • skúsenosť v oblasti bankovníctva, resp. Fintech spoločností.

Ponúkame

V ČSOB dbáme na zabezpečenie príjemného pracovného prostredia pre našich zamestnancov. Príď k nám pracovať do nových moderných priestorov na nábreží Dunaja, zaži meeting na priestrannej terase alebo v zasadačke s výhľadom „na najväčšiu rieku na Slovensku“; dopraj si kávu s kolegami v kaviarni priamo v budove a obed v našej Cantíne, alebo si vytlač kancelárske pomôcky na 3D tlačiarni v našom inovačnom štúdiu. Staň sa našim kolegom, a pošli nám Tvoje CV!

Naviac našim zamestnancom ponúkame ďalšie zaujímavé benefity:

Pracovné benefity:

  • Vedenie nášho najvyššieho balíčka bežného účtu s cestovným poistením do celého sveta zdarma + zľavy na produkty ČSOB
  • Ak si prispievaš na DDS, prispejeme Ti aj my!
  • Ako jeden z mála zamestnávateľov Ti prispejeme na životné poistenie
  • Uži si 5 dní voľna naviac už po odpracovaní 1 roka
  • 8 dní v mesiaci možnosť práce z domu pri vybraných pozíciách
  • Môžeš sa zapojiť do programu „odporuč svojho kolegu“ a získať finančný bonus!
  • K dispozícii Ti bude aj do budúcna kariérny kouč, ktorý Ti pomôže so smerovaním Tvojej kariéry u nás
  • Pre najmenších členov Tvojej rodiny máme k dispozícii detský kútik
    Na podporu „Work Life Balance“ poskytujeme našim zamestnancom:
  • MultiSport kartu
  • Dni voľna navyše pri životných udalostiach (narodenie dieťaťa, sťahovanie, životné jubileum)
  • Možnosť využitia služby čistiarne oblečenia priamo v budove
  • Zaujímavé prednášky na rôzne témy (od bankových trendov, po oblasti zdravia a zdravého životného štýlu)
    Ďalšie benefity Ti radi predstavíme na osobnom stretnutí.

Články z magazínu

Zobraziť všetky