Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

daren & curtis

Digital Graphic Designer

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1000 — 1600 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované28.02.2023

daren&curtis je slovenská fullservisová marketingová agentúra zameraná na výsledky.

Na trhu sme už viac ako 15 rokov, máme 30+ členov tímu a sídlime v rodinnom dome v kľudnom prostredí v Bratislave v Ružinove.

Pre našich klientov vytvárame efektívne komunikačné kampane a autentický content na sociálne siete.

Medzi našich najzaujímavejších klientov patrí Lidl, Bory Mall, Podravka, Planeo, dmDrogerie Slovensko, Slovanet, Metro, Slovakia Ring.

Sme gender equal a dog friendly 😉

Náplň práce

Ako už názov tejto pozície hovorí, Digital Graphic Designer, určite nebudeš navrhovať layout pre 1000-stranový katalóg kancelárskych potrieb a ani pripravovať exporty na tlač. Drvivú väčšinu svojho pracovného času budeš pracovať na príprave grafických podkladov pre digitálne kampane. Nebude to len manuálne prerábanie jedného vizuálu na XY rôznych online formátov. Očakávame aj vlastný kreatívny prístup, samostatné vytváranie funkčných vizuálov na základe zadaní a schopnosť prinášať pridanú hodnotu.

V skratke, pôjde najmä o tieto formáty:

  • statické reklamné online bannery (animované výhodou)
  • statické aj animované social media formáty (posty, stories, reels,…)
  • strih materiálov do krátkych video formátov (YouTube, Facebook, Instagram)

Požiadavky

  • Ovládanie grafických programov (Adobe CC alebo Figma)
  • Aspoň 2-ročné skúsenosti s prípravou rôznych online formátov pre digitálne kampane
  • Kreatívny prístup a schopnosť prinášať kvalitné výsledky s pridanou hodnotou
  • Prehľad v aktuálnych grafických trendoch a vycibrené grafické cítenie
  • Absolútnu zodpovednosť a dochvíľnosť, deadline je pre nás svätý
  • Grafickú vášeň, entuziazmus, sústredenosť a koncepčné myslenie
  • Vlastnú motiváciu neustále sa zlepšovať
  • Mal by si byť tímový hráč, ale vedieť pracovať aj samostatne
  • Chceme, aby si s nami sedel v agentúre a bol stabilnou súčasťou nášho tímu – interná spolupráca (full-time, part-time podľa dohody)

Ponúkame

Motivačný plat (8-12€/hodina), záleží podľa tvojich skúseností, schopností, produktivity a kvality výstupov. POZOR, všetky prípadné nadčasy sú preplácané 😉 Chceme aby sa ľudia do práce tešili, robili to, čo ich baví a v čom sú dobrí.

Na čo ďalšie sa môžeš tešiť:

  • Pracovné miesto v našom domčeku s útulnou terasou
  • Skvelý a mladý kolektív, v ktorom sa nudiť rozhodne nebudeš
  • Možnosť rozvíjať svoje skilly na špičkovú úroveň vďaka odbornému tímuPríležitosť realizovať svoje nápady, rásť a vzdelávať sa
  • Firemné bistro s pestrou stravou priamo v priestoroch agentúry, čekuj tuVlastné foto a video štúdio + garážové minifitko
  • Motivačný plat, ktorý sa bude odvíjať od tvojich skúseností a schopností
  • Flexibilný pracovný čas a možnosť využívať homeoffice
  • Endless garden parties 🙂

Články z magazínu

Zobraziť všetky