Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

DECODOM

Marketingový manažér

MestoTopoľčany

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypTPP

Úroveň

Pridané07.07.2022

DECODOM, spol. s r.o. je slovenská rodinná firma s viac ako 100-ročnou históriou a 74-ročným know-how v nábytkárstve.

Sme popredným a najväčším výrobcom kuchynského nábytku na Slovensku.

Spoločnosť Decodom je zároveň významným výrobcom a najväčším slovenským exportérom nábytku do obývacích izieb.

Náplň práce

Do marketingového tímu najväčšieho slovenského výrobcu nábytku hľadáme skúseného marketingového manažéra, ktorý je pripravený prijať novú výzvu a zodpovednosť v dynamickom prostredí.

Marketingový manažér bude priamo riadiť činnosti marketingového tímu a komunikovať so všetkými kľúčovými stakeholdermi v rámci organizácie, vrátane členov top manažmentu spoločnosti (generálny riaditeľ, riaditeľ maloobchodného úseku, riaditeľ veľkoobchodného úseku, riaditeľ úseku ľudských zdrojov, a pod.).

Medzi hlavné priority nového kolegu na tejto pozícii bude patriť:

  • Komplexné zastrešenie, koordinácia a manažovanie marketingového tímu
  • Príprava a realizácia marketingovej stratégie, mediálnej stratégie a komunikačného plánu spoločnosti
  • Návrh, tvorba a realizovanie marketingových kampaní a PR aktivít
  • Agenda internej komunikácie, interných akcií a súťaží
  • Riadenie činnosti marketingového tímu, vrátane kompetencie na jeho potenciálne rozširovanie
  • Budovanie značky Decodom

Ďalšími kľúčovými zodpovednosťami novej posily marketingového tímu bude:

  • Úzka spolupráca s obchodnými úsekmi na projektoch zameraných na dosahovanie stanovených cieľov
  • Realizácia a príprava aktivít, materiálov a súťaží pre obchodné úseky spoločnosti
  • Práca so sociálnymi sieťami (Facebook, Instagram, LinkedIn) a ich komplexná administrácia
  • Tvorba obsahu pre sociálne siete v súlade so stanovenou marketingovou stratégiou a komunikačným plánom
  • Znalosť aktuálnych trendov v oblasti digitálneho marketingu a online prostredia (Google Ads, Google Analytics, a pod.)
  • Príprava podkladov a obsahu pre web stránku spoločnosti, aktualizácia web stránky z hľadiska obsahu a textov
  • Tvorba marketingového budgetu, reporting, vyhodnocovanie efektivity využitia marketingových nákladov
  • Spolupráca s agentúrami, médiami a externými partnermi
  • Monitoring a analyzovanie trhu, trendov a činností konkurencie

Ak ste marketingový expert, pre ktorého je marketing a komunikácia nielen prácou, ale aj vášňou, tak neváhajte, pošlite váš životopis a pomôžte nám tvoriť jedinečný príbeh nábytku!

Požiadavky

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Ochota tvrdo pracovať, napredovať a preberať časom čoraz viac kompetencií
  • Pripravenosť a chuť viesť a zlepšovať marketingový tím
  • Schopnosť preberať zodpovednosť a doťahovať veci do konca
  • Samostatnosť a iniciatíva
  • Minimálne 5-ročné skúsenosti z marketingu alebo komunikácie
  • Zvládanie práce v rýchlo sa meniacom prostredí
  • Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
  • Vynikajúca znalosť slovenského jazyka

Vzdelanie v odbore

  • marketing, manažment, komunikácia

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

  • Microsoft Windows - Pokročilý
  • Microsoft Office 365 - Pokročilý
  • Google Analytics - Pokročilý
  • Google Ads - Pokročilý
  • Sociálne médiá - Pokročilý
  • Facebook Business Manager - Pokročilý

Ponúkame

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Zázemie stabilnej slovenskej spoločnosti
  • Možnosť sebarealizácie v oblasti marketingu s vysokými kompetenciami
  • Kreatívna práca v dizajnérskom prostredí s možnosťou kariérneho rastu
  • Čiastočná práca z domova (home office)
  • Práca so skúsenými nadriadenými
  • Zvýhodnenia na produktoch Decodom
  • Zamestnanecké a sociálne benefity
  • Špeciálne akcie a eventy pre zamestnancov, ktoré budete aj priamo tvoriť

Miesto práce

  • Centrála spoločnosti Decodom – Pílska 7, Topoľčany + čiastočný home office

Články z magazínu

Zobraziť všetky