Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Dedoles

Microsoft 365 Administrátor/ka na cca 10MD mesačne

MestoRemote

FormaFreelance

Platod 170 €

TypFaktúra

Pridané10.09.2024

Hľadáme skúseného Microsoft 365 administrátora na čiastočnú externú spoluprácu. Budeš zodpovedný(á) za správu, údržbu a optimalizáciu našej Microsoft 365 infraštruktúry pre 150 zamestnancov. Tvojou úlohou bude zabezpečiť, aby Microsoft technológie fungovali bezproblémovo a podporovali produktivitu celej spoločnosti. Ideálna kandidátka alebo kandidát majú viacročnú skúsenosť s Microsoft 365 prostredím, správou služieb, riadením prístup

Náplň práce

  • Správa a údržba Microsoft 365 služieb, vrátane Exchange Online, SharePoint Online, Teams a OneDrive
  • Zabezpečovanie kontinuity a bezpečnosti dát, vrátane riadenia prístupov a oprávnení
  • Pridávanie, a správa zariadení, nastavovanie používateľských a bezpečnostných politík na zariadeniach
  • Monitorovanie Microsoft 365 a riešenie technických problémov a incidentov
  • Vykonávanie pravidelných aktualizácií a zálohovania
  • Implementácia nových riešení a optimalizácia existujúcich procesov
  • Monitorovanie, konfigurácia a optimalizácia Microsoft 365 pre lepší výkon a užívateľskú skúsenos

Požiadavky

  • Minimálne 3 roky skúseností s administráciou Microsoft 365 (Exchange Online, SharePoint, Teams, OneDrive)
  • Skúsenosti s Microsoft 365 Intune, Defender, Conditional Access, DLP, Compliance Policies
  • Skúsenosti s migráciou a integráciou Microsoft 365 služieb
  • Znalosť Entra ID, PowerShell a ďalších nástrojov na správu
  • Znalosť bezpečnostných štandardov a postupov v oblasti cloudových služieb, ako aj bezpečnostných produktov a služieb pre Microsoft 365
  • Schopnosť riešiť problémy a poskytovať technickú podporu používateľom
  • Samostatnosť

O firme

Dedoles je dynamický slovenský e-shop s originálnymi, veselými produktmi, ktorý má predajné miesta po celom Slovensku. Oblečenie, obuv, či doplnky s našimi vlastnými farebnými dizajnmi majú za úlohu rozveseľovať dni zákazníkov už vo viac ako 15 krajinách sveta. Skvelý Dedoles tím každý deň usilovne pracuje na tom, aby z nás mali naši skvelí zákazníci radosť.

Chceš vedieť, ako sme sa stali tým, čím sme dnes? Viac sa o nás dočítaš tu: http://dedoles.sk/filozofia/

Články z magazínu

Zobraziť všetky