Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Kontakt

Dexfinity

Mid Brand Strategist & Consultant

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1500 — 3000 €

TypTPP / Faktúra

Dátum pridania07.02.2022

Pridaj sa do tímu e-commerce špecialistov, ktorí idú za hranice štandardných marketingových služieb. V Dexfinity veríme, že hranice sú len príležitosť k rastu, ktorý sa dosahuje cez na mieru šité riešenia. Darí sa nám to vďaka integrácii ľudí, vedomostí a technológii. Našim cieľom je komplexný rast a rozvoj našich e-commerce biznis partnerov. Nelimitujeme sa pritom len na marketing, ale sme poradcom pre celý biznis nášho partnera od finančného riadenia, cez procesy a expanzné stratégie na vybrané trhy až po produktovú diverzitu. Toto všetko má priamy vplyv na úspešnosť marketingu a v konečnom dôsledku na zisk obchodného partnera. Rastie on, rastieme aj my.

Všetky naše otvorené pozície nájdeš na našom webe:

Naše vybrané naj:

  • Vo sfére e-commerce sme behom niekoľkých rokov existencie zaujali silné a stabilné miesto na slovenskom trhu.
  • Sme súčasťou úzkeho kruhu spoločností, ktoré dosiahli status KEY Premier Google Partner.
  • S každým z našich klientov sa snažíme nastaviť jasný cieľ a vo väčšine prípadov je to export.
  • Zameriavame sa na akceleráciu e-shopov a e-commerce projektov na zahraničných trhoch, čo robíme ako jedni z mála na Slovensku.
  • Spolupracujeme s klientmi v UK a Singapure, ktorý majú celosvetové pôsobenie
  • Pre väčšinu z našich dlhoročných klientov nie sme marketingovou agentúrou, ale partnerom v ich biznise
  • Nosnými službami v Dexfinity sú Google Ads kampane, SEO, UX, WEB poradenstvo, social media kampane, export na zahraničné trhy, e-commerce poradenstvo, nástroje na cenové porovnávanie (porovnávače, napr. Heuréka) a content
  • Medzi našich TOP klientov patria: Eyerim, Powerlogy, Nortfinder, Bubulákovo, Waragod, Zajo design, Dom textilu, Puzzlemania, IRISIMO.sk, a veľa ďalších super projektov so super ľuďmi!

Naša vízia:
Výnimočným spojením ľudí, vedomostí a nových technológií pomáhame firmám prekonávať akékoľvek hranice.

Náplň práce

Naši klienti často dospejú v procese rastu do momentu, keď potrebujú výrazne zapracovať aj na sile svojej značky. Vtedy už ani tie najvyladenejšie PPC kampane nepomôžu v ďalšom výraznom raste obratu. Tejto situácie sme si plne vedomí a preto chceme našim klientom podať pomocnú ruku vo forme skúseného brandového stratéga a konzultanta.
Nehľadáme ale človeka, ktorý sa chce len o veciach rozprávať :) Potrebujeme "projektového menežéra" pre celý proces, ktorý preberie zodpovenosť za doručenie výsledku.

  • Tvorba komplexnej brandovej stratégie pre e-commerce (e-shopy) klientov.
  • Spolupodieľanie sa na definovaní značky, positioningu, cieľovej skupiny, misie a vízie klienta.
  • Komunikácia s klientom s cieľom zlepšenia dosahu značky a výkonnostného marketingu a následná komunikácia s ľuďmi v hybridnom Dex + Klient tíme.
  • Komunikácia (koordinácia) s account manažérom na strane Dexfinity pri otázkach brandu klienta.
  • Dohľad nad exekutívou všetkých aktivít vyplývajúcich z brandovej stratégie.
  • Feedbackovanie jednotlivých konkrétnych ideí na prezentovanie značky.
  • Podieľanie sa na performance kampaniach za účelom ich zosúladenia s brandovou stratégiou.
  • Kalkulácia celkového brandového budgetu.
  • Zúčastňovanie sa na obchodných stretnutiach s cieľom predaja brandovo orientovaných služieb Dexfinity.
  • Prezentácia plánov a stratégií jednotlivým klientom.

Požiadavky

Všeobecné:

  • V Dexfinity ti ponúkame voľnosť, požadujeme však zodpovednosť a svedomitý prístup. Hodnoty sú u nás na prvom mieste a berieme ich vážne.
  • Buď tímový hráč/hráčka a maj na pamäti, že najlepší spôsob, ako dosiahnuť svoje ciele, je kooperovať s ostatnými.
  • V Dexfinity si navzájom dôverujeme. Preto veríme, že vlastný time management budeš mať ako prioritu.
  • Zároveň sme veľmi otvorení. Uvidíš všetko do hĺbky firmy. Zároveň sa nečuduj, keď chceme vidieť tvoj timetracking a review efektivity.
  • Kľúč k úspechu v Dexfinity je schopnosť rýchlo sa učiť a nebáť sa zobrať veci do vlastných rúk. Jednoducho doručiť výsledok.

Soft skills:

  • Základom je empatia, vďaka ktorej porozumieš klientovým potrebám a procesom v tíme.
  • Dôležité sú komunikačné zručnosti a cit pre špecifickú komunikáciu s klientom – mal by si vedieť hovoriť „rečou jeho kmeňa”.
  • Orientácia na výsledky je prvoradá – “Always be closing”.
  • Stand Your Ground - Ak si o niečom presvedčený, že je to dobre, musíš sa o to viedieť aj "pobiť". Nie je nič horšie ako ustupovanie zo správnych riešení alebo snaha sa každému zapáčiť.

Hard skills:

  • Minimálne 3 roky skúseností na pozícii Brand Manažér / Brand Stratég v agentúre alebo na strane klienta.
  • Znalosť anglického jazyka na úrovni minimálne C1 v písanej aj hovorenej forme.
  • Schopnosť tvorby brandových stratégií.
  • Veľmi dobrá orientácia v Social Media kanáloch.
  • Veľmi dobrá orientácia v marketingu všeobecne aj v štandardných marketingových kanáloch.
  • Veľmi dobrá orientácia v PR.
  • Veľmi dobrá orientácia v komplexných princípoch marketingu a online biznisu ako takého.

Ponúkame

  • Dostaneš sa k špičkovým online marketingovým nástrojom ako MagicScript, ROI Hunter, PPC Bee, Mergado, Roivenue či Collabim.
  • V budúcnosti môžeš dostať príležitosť stať sa partnerom firmy.
  • Fungovať budeš na základe flexibilného pracovného času. Nezáleží, kedy a kde to spravíš, ale musí to byť kvalita.
  • Odmeňovaný(á) budeš na základe transparentného a jasného odmeňovacieho modelu, kde strop ohodnotenia podmieňujú len schopnosti a výsledky v práci.
  • Získaš hardware a software podľa tvojej chuti a potreby (laptop, telefón a pod.), lebo ty sám vieš, čo je pre teba najlepšie.
  • Prispejeme ti až 30 % ceny na zariadenie si home office.
  • Pokrytých budeš mať 5 dní na samoliečenie bez nutnosti potvrdenia od lekára.
  • Budeš sa podieľať na tvorbe svojho vlastného biznis plánu, ktorý bude kompasom v tvojom kariérnom raste vo firme.
  • Naši najlepší špecialisti s tebou budú zdieľať svoje rokmi nahromadené know-how každý jeden deň.
  • Dostaneš lístky na top marketingové akcie v odbore (príležitosť aj prezentovať), pretože tvoj rast je pre nás dôležitý.
  • Budeš mať príležitosť zúčastňovať sa interných tréningov pre rozvoj manažérskych a líderskych schopností.
  • Môžeš sa pridať do skupiny B2 alebo C1 v našich kurzoch angličtiny.
  • Získaš zľavy až do 50 % v mnohých e-shopoch našich klientov.
  • Ak sa nám podarí získať nového člena tímu na základe tvojho odporúčania, obdržíš štedrú odmenu – aktuálne až do výšky 1000 eur.
  • Budeš sa môcť zúčastňovať rôznych projektov a iniciatív naprieč firmou.
  • Zúčastníš sa nezabudnuteľných firemných akcií a víkendov, pretože vieme, že budovanie tímového ducha a dobrej nálady je pre teba dôležité.
  • Stredne veľký, silný a odhodlaný tím, na ktorý sa môžeš spoľahnúť – to je Dexfinity.

Navrch stránky To top