Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

DIGILINE

Account manager - Digital

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1800 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované17.04.2024

Sme najväčšia digitálna agentúra na Slovensku.

Pracujeme s medzinárodnými aj slovenskými klientmi, naprieč trhovým segmentom (automotive, telco, finance, FCMG).

Medzi našich najväčších klientov patria Hyundai-Kia, VÚB Banka, Hornbach, ZSE, Kaufland, De’Longi a Müller.

Práve pestrosť klientského portfólia a možnosť pracovať s tými najlepšími odborníkmi na trhu zaručuje, že si vždy nájdeš to, čo ťa bude v práci baviť.

Náplň práce

Hľadáme kolegyňu/kolegu do stabilného tímu account managerov so skúsenosťami 5+ rokov.

Dôležitý je pre nás silný tímový duch - vzájomne sa podporujeme a vypomáhame si.

ČO BUDEŠ ROBIŤ

  • tvorba mediálnych plánov pre online kampane
  • komunikácia s klientmi - koordinácia mediálneho nákupu, realizácia kampaní
  • pravidelný reporting kampaní
  • spolupráca na príprave celoročných komunikačných stratégii
  • spolupráca s kolegami z výkonnostného marketingu, zo strategického a nákupného oddelenia

Požiadavky

  • dôležitý je pre nás zodpovedný prístup, vzdelanie a skúsenosti z digitálneho marketingu a starostlivosti o klientov
  • digitál ťa skutočne baví a svojich klientov a kolegov budeš obohacovať o nové nápady a trendy v online marketingu
  • keďže máme aj zahraničných klientov a používame veľa zahraničných nástrojov, angličtina na komunikatívnej úrovni je dôležitá

Ponúkame

  • atraktívne pracovné prostredie v Tower 5 s hybridným officeom (50:50 mesiac)
  • neformálna pracovná atmosféra a dobré pracovné vzťahy
  • priateľské prostredie podporujúce sebarealizáciu a osobný, či profesionálny rast
  • prístup k rozsiahlym znalostiam a know-how tých najlepších ľudí na trhu (skupina SO.loud spolu s agentúrami Unimedia, SEOLINE..)
  • účasť na zaujímavých konferenciách
  • poukážky na relax a kultúru
  • preplatenie predplatného cestovného lístka na MHD (Bratislava)
  • bonusy vo forme 13. a 14. platu

Články z magazínu

Zobraziť všetky