Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Diorama

Account Manager

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1600 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované18.03.2024

We are Diorama. A group of creative professionals based in Bratislava, Slovakia. We believe in hard work, determination and strong relationship while specializing in various forms of communication, design, and technologies. Under one roof, we bring together specialists in communication, marketing, and design. Our clients include Slovenská sporiteľňa, Generali, Radosť, CORWIN, and HB Reavis.

Náplň práce

  • Pod tvojou taktovkou budú vznikať projekty rôznych typov a veľkostí. Pôjde najmä o tvorbu značiek, kampaní, digitálnych riešení, video a foto výstupov.
  • Projekty budú pod tvojim drobnohľadom vo všetkých životných fázach, od zadania, cez výrobu až po implementáciu a servis.
  • Tvoja denná agenda zahŕňa dohľad nad ľuďmi a projektmi, koordináciu interného tímu, externých dodávateľov a klienta.
  • Neoddeliteľnou súčasťou práce je tiež plánovanie a vedenie stretnutí, tvorba cenových ponúk, uzatváranie a vyhodnocovanie projektov v internom systéme.
  • Po celý čas práce u nás ti ponúkame vedenie a naše skúsenosti, vďaka čomu sa môžeš rozvíjať oblastiach marketingu, komunikácie, stratégie, dizajnu a projektového manažmentu.
  • Vo svojej práci kladieme dôraz na osobný prístup, komunikáciu, kvalitné výstupy, procesy a nadštandardný klientsky servis. Pokiaľ sú pre teba tieto hodnoty dôležité, nájdeš u nás dobré miesto na prácu a rast.
  • Sídlime v Bratislave. Hybridná práca s pravidelným home-officom (maximálne 2 dni do týžďňa) je možná po prvých týždňoch a vzájomnom oťukaní.
  • Práca vyžaduje komunikáciu predovšetkým v slovenčine, no môžeš u nás natrafiť na projekty, ktoré precvičia aj tvoju angličtinu.

Požiadavky

  • Schopnosť viesť ľudí a projekty.
  • Aspoň 2 roky skúseností na pozícii v oblasti project managementu, account managementu, event managementu alebo podobnej pozícii.
  • Spoľahlivosť, zodpovednosť a proaktívny prístup.
  • Silné komunikačné zručnosti, v písomnej aj verbálnej forme.
  • Zmysel pre poriadok – v chladničke, aj v priečinkoch na Dropboxe.
  • Dobre sa orientuješ Exceli a PowerPointe.
  • Oko pre detail.
  • Spoľahlivosť, zodpovednosť a otvorený prístup k neustále sa meniacim projektom a trendom.
  • Predchádzajúce skúsenosti s emailovými a marketingovými platformami, CRM a CMS systémami sú výhodou.
  • Oceňujeme prehľad v spoločenských, kultúrnych, či niche až obskúrnych témach.

Ponúkame

Vzdelávanie
Radi ťa vyšleme na konferencie na Slovensku alebo v zahraničí. Pokiaľ viac preferuješ online vzdelávanie, ponúkame prístup ku kurzom na lynda.com alebo udemy.com.

Komunitné obedy
Každý druhý týždeň si spoločne vyrazíme celá firma na obed. Radi skúšame nové veci, ale nebojíme sa ani chytiť grilu či kuchynského náčinia a pripraviť si niečo spoločne.

Hybrid work
Po skúšobnej dobe ponúkame možnosť home-office dva dni v týždni.

Články z magazínu

Zobraziť všetky