Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

DIVINO

Online Manažér

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1800 — 2500 €

TypFaktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizované20.11.2023

Sme komunikačná agentúra, ktorá sídli v domčeku na Brezovskej. Tvoríme a hráme sa nielen v oblasti PR, ale aj v oblasti online či influencer marketingu. Pre našich klientov zastrešujeme kompletné PR služby, eventy, tlačové konferencie, vytvárame im stratégie pre online, spravujeme sociálne siete a tvoríme content. Neodmysliteľnou súčasťou našej práce sú školenia, vzdelávanie a CSR projekty. Každý prináša do tímu to, čo vie najlepšie a spolu tvoríme perfektný celok a tím, o čom svedčia získané ocenenia Prokop či Zlatý středník.
Sleduj náš IG - https://www.instagram.com/divino_agency/

Náplň práce

Hľadáme šikovného online managera, ktorý ľavou zadnou zvládne spravovať niekoľko sociálnych sietí naraz a bude spolupracovať s našimi milovanými klientmi ako Slovenská sporiteľňa, Dr. Oetker, Lego, Cinema City a ďalší. Hľadáme človeka, ktorému nie je online prostredie cudzie, zvláda nával e-mailov, copywriting, spolupráce s influencermi a má rýchle myslenie a kreatívne písanie.
Tvojimi kľúčovými úlohami bude najmä:
• navrhovať, napĺňať a rozvíjať stratégiu pre klientov na sociálnych sieťach
• koordinovať a riadiť plán a jeho obsah pre všetky sociálne siete klienta
• riadenie a plánovanie reklamných kampaní, ich nastavovanie a optimalizácia cez Business Manager a Ads Manager
• príprava a realizácia fotení a video produkcie
• komunikácia s klientom na pravidelnej báze
• vyhodnocovanie a prezentácia výsledkov a online aktivít klientov
• monitorovanie trendov na sociálnych sieťach
• vedenie tímu a správa social media niekoľkých klientov

Požiadavky

  1. Tvojou každodennou prácou bude komunikácia s klientom a zastrešovanie tematických projektov, kde skĺbiš svoju schopnosť strategického myslenia, organizačné zručnosti so zmyslom pre detail a chuťou dosiahnuť tie najlepšie výsledky.
  2. Mal by si mať gramatiku a štylistiku v malíčku a mať skills v písaní copy textov k postom.
  3. Mal by si vedieť pracovať na rôznych veciach súčasne a mať dobrý time management.
  4. Mať prehľad v trendoch v online marketingu a slovenských a českých influenceroch.
  5. Prax na podobnej pozícii 2 roky.
  6. Strategické myslenie a schopnosť vedenia tímu.
  7. Facebook Ads Manager, Instagram Business Manager a Google Ads – Pokročilý.
  8. Základné grafické zručnosti – Canva, Photoshop.
  9. Zoomsphere.

Ponúkame

  1. Príjemné agentúrne prostredie (super kolegovia s tímovým duchom, práca v domčeku s dobrou kávou a pravidelnými raňajkami).
  2. Budeš môcť absolvovať naše školenia z oblasti online marketingu, PR a osobného rozvoja.
  3. Flexibilný pracovný čas a individuálny prístup. Možnosť práce aj z homeofficu.
  4. Spoločné teambuildingy a rôzne aktivity, ktoré pravidelne organizujeme.
  5. Zapojenie sa do našich CSR aktivít z oblasti vzdelávania a ekológie (organizujeme školenie pre neziskovky, ekologický prístup k odpadu sa snažíme priniesť aj do nápadov pre klientov, pomáhame útulkom) a ty spolu s nami môžeš byť toho súčasťou.
  6. Výška finálnej mzdy závisí od skúseností uchádzača (min. 1500 eur/mesiac) + polročné bonusy (SZČO).

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top