Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

DNA ERA

Marketing specialist

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované19.04.2024

DNA ERA je slovenský startup pôsobiaci v regióne CEE s ambíciou stať sa vedúcou značkou v testovaní DNA. Našou víziou je využiť vedu na zvýšenie kvality života ľudí.

www.dnaera.com

Náplň práce

Hľadáme Marketing Managera SK/CZ- (f/m/d) do marketingového tímu so sídlom v Bratislave spadajúceho priamo pod CMO.

Tvojou prvoradou úlohou bude viesť vývoj a realizáciu stratégií značky pre Slovensko a Česko. Budeš v popredí budovania povedomia o DNA ERA na týchto trhoch. V úzkej spolupráci s CMO a bratislavským a varšavským tímom zabezpečíš, že naša značka bude konzistentne rezonovať s našou víziou a obchodnými cieľmi.

Tvoja misia:

Integrovaná komunikácia značky- Úzka spolupráca s CMO a poľským tímom, s cieľom vytvoriť integrovanú a konzistentnú komunikáciu naprieč všetkými kanálmi (ATL, aktivácie, sociálne médiá, PR, influenceri, online branding, CRM)- Vytváranie presvedčivých kampaní s cieľom zvýšenia povedomia o značke, rozpoznania značky a postavenia na trhu v SR a ČR- Zabezpečenie dodržiavania brand guidelines, pozicioningu a tone of voice vo všetkých mediálnych kanáloch

Tvorba obsahuPrevzatie plného vlastníctva tvorby obsahu pre rôzne kanály vrátane blogu, podcastov, sociálnych médií, influencerov, e-mailov, natívnych článkov, webových stránok, landing pages a offline materiálov.

PR a partnerstvo- Rozvíjanie a udržiavanie vzťahov s médiami, novinármi a partnermi- Vytvorenie a realizovanie PR kampaní s cieľom zvýšenia viditeľnosti značky- Identifikovanie a podporovanie partnerstiev a spoluprác, ktoré sú v súlade s hodnotami a cieľmi našej značky- Internú komunikáciu so zameraním na Linkedin

Projektový manažment a facilitácia: zodpovednosť za komplexný projektový manažment, koordináciu s internými tímami a externými partnermi s cieľom realizovať kampane a iniciatívy značky.

Kreatívna tvorba- Dohliadanie na realizáciu kreatívneho obsahu v spolupráci s externými kreatívnymi/produkčnými agentúrami/dizajnérmi- Úzka spolupráca s kreatívnou agentúrou a rozvíjanie interných kreatívnych konceptov- Zadávanie úloh externým dizajnérom/agentúram pre všetky potrebné formáty (statika/videá). Koordinovanie výroby marketingových materiálov, reklám a propagačných materiálov

Sociálne médiá a influenceri- Spravovanie a rozširovanie našej prítomnosti na sociálnych sieťach na Slovensku a v ČR.- Spolupráca s influencermi na propagácii našej značky a produktov.- Sledovanie trendov na sociálnych médiách a zapojenie sa do online komunity

Customer Insights- Využívanie príbehov zákazníkov, spätnej väzby a postrehov v komunikácii značky- Spolupráca s tímom zákazníckych služieb a genetikmi na zabezpečení relevantnosti obsahu a spoľahlivosti- Účasť na zlepšovaní UX vo všetkých vlastnych kanáloch s fokusom na web- Korektúry a grafická/textová úprava výsledkov analýzy DNA, aby sa zabezpečilo, že zodpovedajú guidelines značky a sú zrozumiteľné pre koncového zákazníka

Požiadavky

  • 5+ rokov skúseností s marketingom, najlepšie v agentúre, FMCG, telco, e-commerce alebo startupovom prostredí.
  • Silné zázemie v riadení celocyklových marketingových kampaní. To zahŕňa prieskum trhu, identifikáciu cieľového publika, obsahovú stratégiu, výber kanálov, správu rozpočtu, realizáciu, monitorovanie a analýzu po kampani.
  • Vášeň a zvedavosť na všetky aspekty komunikácie a vieš, ako rozprávať pútavý príbeh
  • Do hĺbky rozumieš spotrebiteľom a si ochotný naučiť sa komunikovať zložitejšie témy súvisiace s genetikou (v spolupráci s genetikmi)
  • Si kreatívny mysliteľ so schopnosťou rozvíjať presvedčivú marketingovú komunikáciu.
  • Máš silné organizačné schopnosti a zručnosti v oblasti riadenia projektov, orientuješ sa na výsledky a na detaily so schopnosťou vykonávať viacero úloh a určovať priority
  • Si sebamotivovaný, orientovaný na cieľ, odolný a húževnatý
  • Si stručný a jasný komunikátor s písomnou a ústnou komunikáciou v slovenskom a anglickom jazyku. Tvoja gramatika v slovenskom jazyku musí byť na vysokej úrovni. Na spoluprácu s poľským tímom je potrebná angličtina.
  • Znalosť správy sociálnych médií a skúsenosť alebo ochota naučiť sa pracovať s nástrojom CRM (Klavyio)
  • Výhodou je znalosť dizajnového softvéru (Photoshop) a kreatívnych procesov. Podmienkou je mať vizuálne cítenie a dohliadať na konzistentnosť komunikácie značky z vizuálneho hľadiska.

Ponúkame

  • Staň sa súčasťou rýchlo rastúceho biotechnologického start-upu v strednej a východnej Európe, kde môžeš robiť zmysluplné veci
  • Príležitosť pracovať v inovatívnom a dynamickom prostredí s možnosťami vzdelávania
  • Máš jedinečnú príležitosť poskytnúť nápady, ktoré zmenia spôsob, akým ľudia pristupujú k svojmu životnému štýlu a zdraviu
  • DNA test pre teba a zľavy pre rodinu a priateľov
  • Multisport karta
  • Kancelária v centre Bratislavy na 28 poschodí Nivy Tower s výhľadom na staré mesto s nápojmi, občerstvením a ovocím
  • Sme dobrý match ak si kreatívny a zároveň orientovaný na výsledky s vášňou pre komunikáciu značky

Články z magazínu

Zobraziť všetky