Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

DNA ERA

/ Tech lead Javascript developer (Fullstack)

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 3500 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané11.01.2022

DNA ERA je slovenský startup pôsobiaci v regióne CEE s ambíciou stať sa vedúcou značkou v testovaní DNA. Našou víziou je využiť vedu na zvýšenie kvality života ľudí.

www.dnaera.com

Náplň práce

Hľadáme kolegu alebo kolegyňu, ktorý/á preberie zodpovednosť za rozvoj kľúčovej časti nášho produktu - webovej aplikácie, v ktorej zobrazujeme výsledky analýzy DNA. Už v priebehu roka 2022 bude viesť 2-3 členný developerský tím, ktorý sa bude ďalej s vysokou pravdepodobnosťou rozširovať. Je tu tiež potenciál prerásť do roly CTO.

Požiadavky

  • Minimálne 4 roky skúseností s vývojom v Javascript-e
  • Schopnosť fungovať v rýchlo sa meniacom rastúcom pracovnom prostredí
  • Skúsenosti s vedením tímov alebo projektov
  • Schopnosť rýchlo sa učiť nové veci, osvojiť si nové technológie a udržiavať si prehľav v dianí v tech svete
  • Schopnosť robiť samostatné rozhodnutia a dokázať si obhájiť svoje kroky
  • Schopnosť prinášať nápady, robiť zmeny, reagovať na vzniknuté situácie
  • Výborné komunikačné schopnosti, schopnosť viesť tím, koordinovať vývoj s dodávateľmi,
  • Anglický jazyk (schopnosť komunikovať, zúčastňovať sa stretnutí aj v anglickom jazyku)

Tech stack:
Potrebné:

  • HTML, CSS
  • PostgreSQL
  • React - pokročilý, aspoň 3 roky skúseností
  • Node.js - pokročilý, aspoň 3 roky skúseností
  • GraphQL
  • AWS
  • Jest

Nice to have:

  • Styled components
  • Experience with CMS - používame Storyblok
  • UI libraries - používame Evergreen UI
  • Next.js - React framework
  • Python
  • docker

Ponúkame

  • Prácu s pridanou hodnotou pre spoločnosť v rýchlo sa rozvíjajúcom a rastúcom segmente “biotech”
  • Možnosť ovplyvniť a budovať zaujímavý produkt smerujúci k personalizovanej medicíne
  • Príležitosť vyrásť v spoločnosti na rolu CTO
  • Prácu v slovenskej spoločnosti, ktorá má pred sebou rýchly rast a expanziu na okolité trhy
  • Zaujímavé platové ohodnotenie
  • Možnosť rýchlo kariérne rásť spolu s rastom spoločnosti
  • Priateľský kolektív a dobrú pracovnú atmosféru
  • Moderné kancelárske priestory v najvyššej kancelárskej budove na Slovensku - Nivy Tower
  • Možnosť využívať home office
  • Hĺbkový pohľad do vlastnej DNA

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top