Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Dr.Max

Špecialista pre sociálne siete

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1450 €

TypTPP

Úroveň

Pridané02.03.2023

Lekárne Dr.Max vznikli pred 17 rokmi spojením viacerých verejných lekární na celom území Slovenska, s cieľom byť k ľuďom čo najbližšie. Naše služby a poradenstvo sú vyhľadávané a využívané na viac ako 400 miestach po celej republike.

Zdieľame spoločné hodnoty, navzájom sa podporujeme, kolegom ponúkame možnosť participovať na spoločnom úspechu. Vďaka vzájomnej dôvere má každý priestor pre realizáciu vlastných myšlienok a uplatnenie získaných zručností a vedomostí. Dosiahnutie spoločného cieľa je založené na spoločnej tímovosti. Sme inovatívni, otvorení novým nápadom, ktoré podporujeme.

Našou najväčšou hodnotou je viac ako 2600 zamestnancov, ktorých prácu si nesmierne vážime.

Dr.Max je v súčasnosti nositeľom v poradí piateho ocenenia Naj Zamestnávateľ v kategórii Lekárska a zdravotná starostlivosť.

Poďte s nami prinášať jedinečnú starostlivosť!

Náplň práce

Neustále sa rozvíjame a chceme prinášať to najlepšie zo sveta lekární. Preto do nášho tímu hľadáme kolegov, ktorí pristupujú k práci s nadšením, sú otvorení novým nápadom, dokážu spoločne zdieľať hodnoty a vzájomne sa podporovať.

Tvojimi kľúčovými úlohami bude najmä:

  • navrhovanie, napĺňanie a rozvíjanie stratégie pre oficiálne komunikačné kanály spoločnosti na sociálnych sieťach (Facebook, Instagram, Youtube, TikTok),
  • samostatne navrhovať, koordinovať a riadiť plán a jeho obsah pre všetky komunikačné kanály na sociálnych sieťach a to na základe obchodno-marketingových aktivít spoločnosti a tiež v spolupráci s inými oddeleniami,
  • nastavovanie a optimalizácia reklamných kampaní cez Business Manager a Ads Manager
  • riadenie efektívnych spoluprác s influencermi
  • komunikácia s externými dodávateľmi v rámci súťaži na sociálnych sieťach (ceny, mechanika, žrebovanie, odoslanie výhier)
  • plánovanie kampaní v spolupráci s mediálnou a kreatívnou agentúrou

Požiadavky

  • Skúseností v podobnej pozícií min. 2 roky sú podmienkou
  • Zanietenosť a orientácia v najnovších trendoch v rámci sociálnych sietí sú podmienkou
  • Skúseností z farmaceutického a dermo segmentu sú výhodou
  • Záujem o farmaceutické alebo dermokozmetické trendy a novinky
  • Dynamická a aktívna osobnosť s inovatívnym pohľadom na riešenie úloh
  • Výborné komunikačné schopnosti a schopnosť tímovej spolupráce
  • Kreativita, nápaditosť a prezentačné zručnosti
  • Zodpovedný a samostatný prístup
  • Vysoká schopnosť doťahovania úloh do konca a plniť termíny úloh
  • Cit pre detail

Ponúkame

  • benefitová cafeteria Benefit Plus – možnosť vlastného výberu benefitov od viac než tisícky dodávateľov (DDS, MultiSport, dovolenka, vstupenky do kina, knihy, permanentky do fitness centier, koncerty, tábory pre deti a pod)
  • zamestnanecká zľava v lekárňach Dr.Max
  • zľava na klinikách ProCare – možnosť využívať služby na klinikách ProCare za zvýhodnených podmienok (aj pre rodinných príslušníkov)
  • moderné pracovné prostredie s otvorenou a neformálnou firemnou kultúrou
  • stabilnú prácu pre lídra na trhu – napredujúcu a inovatívnu spoločnosť
  • flexibilný pracovný čas, možnosť home office
  • možnosť zapojiť sa do rôznorodých projektov
  • teambuildingové, športové a kultúrne podujatia
  • psychologická poradňa – dôverná služba pre našich zamestnancov, ktorá pomáha riešiť problémy, či už pracovné alebo súkromné, zamestnancovi zaručuje anonymitu
  • istotu finančného zázemia vďaka spravodlivému odmeňovaniu a zaujímavému finančnému ohodnoteniu
    Viac o benefitoch nájdete na našich kariérnych stránkach.

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top