Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Helium King

Administrátor eshopu

MestoKošice

FormaFull-time

Platod 1200 €

TypTPP

Pridané07.08.2024

Náplň práce

Do nášho tímu hľadáme zodpovedného a technicky zmýšľajúceho asistenta, ktorý bude zodpovedný za plnenie rôznych úloh v e-commerce.

Ak máš skúsenosti s prácou s excelom, analytickým myslením a riešením technických úloh, hľadáme práve teba!

Zodpovednosť COO associate pozície zahŕňa:

  • Riešenie zadaných úloh na základe podkladov od priameho nadriadeného.
  • Efektívne využívanie Excelu na spracovanie a analýzu dát - export a import údajov do systému.
  • Implementácia zmien na webovej stránke, vrátane úprav obsahu, popisov a ďalších textov.
  • Analyzovanie výsledkov marketingových kampaní a testov, vyhodnocovanie ich efektivity.
  • ​Komunikácia a spolupráca s reklamnou agentúrou: Riadenie a kontrola práce reklamnej agentúry.

Požiadavky

Technické zmýšľanie: Formulácia riešení v Exceli, technické pochopenie úloh.

Zodpovednosť: Samostatná práca, spoľahlivosť, dodržiavanie termínov.

Excel: Pokročilá znalosť Excelu je nevyhnutná.

Ponúkame

  • Pracujete v príjemnom kolektíve, kde sa každý deň tešíte na stretnutie s vašimi kolegami.
  • Ak sa k nám pridáte počas sezóny, môžete sa tešiť na zamestnanecké bonusy, ktoré ocenia vašu prácu.
  • Vďaka výhodnej pracovnej dobe od pondelka do piatku od 7:45 do 16:00 si dokážete lepšie zorganizovať svoj voľný čas a venovať sa svojim záľubám.
  • Ak sa u nás budete rozvíjať, môžete sa tešiť na rôzne tréningy a školenia, ktoré vám pomôžu zlepšiť vaše zručnosti a zvýšiť vašu hodnotu na trhu práce.
  • Ak ste tímový hráč a máte zmysel pre humor, určite sa u nás nájdete ako doma.

O firme

Sme rýchlo rastúca e-commerce spoločnosť s presahom do retailu, ktorá sa špecializuje na party potreby.

Články z magazínu

Zobraziť všetky