Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

E.bot Technology

Customer Account Specialist (Slovak language mandatory)

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1600 €

TypTPP

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané12.02.2024

Náplň práce

Bavia ťa eventy a práca v eventovom prostredí? Rád/a objavuješ a používaš nové technológie?

Tak poď pracovať pre eventovú platformu LAIA.

Sme oceňovaní profesionáli s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti live marketingu a špičkového vývoja IT riešení na báze umelej inteligencie.

Spoločne sme vytvorili unikátne technologické riešenie pre organizátorov virtuálnych, hybridných a živých podujatí pod názvom Laia.

Viac o eventovej platforme Laia nájdeš na: https://laiaevents.com/en/.

Požiadavky

Tvojou úlohou bude :

  • realizácia úvodných callov s klientmi s cieľom predstaviť eventovú platformu Laia a jej funkcionality,
  • vypracovanie cenových ponúk,
  • práca so sales/marketingovým nástrojom (ako Freshworks); správa databázy klientov,
  • komunikácia s klientmi a podpora pri realizácií projektov a pri ich nastavení na platforme,
  • riešenie klientských technologických požiadaviek s developerským oddelením,
  • testovanie platformy a nahlasovanie vzniknutých bugov,
  • reagovanie na otázky nových a potenciálnych užívateľov,
  • participácia pri tvorbe textových a video manuálov na platforme a webstránke,
  • zhromažďovanie a dokumentovanie spätnej väzby od zákazníkov, vrátane požiadaviek na nové funkcionality.

Ponúkame

táto pozícia ti poskytne vynikajúcu príležitosť sa rozvíjať v startupovom a technologickom prostredí

Články z magazínu

Zobraziť všetky